Έλλη Κοκκίνου: «Έχω κόψει το κρέας γιατί δεν μπορώ για την προσωπική μου ευχαρίστηση να δημιουργώ πόνο»

09:06 - 27/04/2023

Η Έλλη Κοκκίνου, απαντώντας στις ερωτήσεις των δημοσιογράφων, στο πάρτι για τα MAD Awards, αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις αλλαγές που […] The post Έλλη Κοκκίνου: «Έχω κόψει το κρέας γιατί δεν μπορώ για την προσωπική μου ευχαρίστηση να δημιουργώ πόνο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Κοκκίνου: «Έχω κόψει το κρέας γιατί δεν μπορώ για την προσωπική μου ευχαρίστηση να δημιουργώ πόνο»

Η Έλλη Κοκκίνου βρέθηκε στο πάρτι για τα MAD Awards και έκανε δηλώσεις στους δημοσιογράφους που ήταν εκεί για να καλύψουν το event...

Διαβάστε το στο Zougla

Έλλη Κοκκίνου: Έχω κόψει το κρέας γιατί δεν μπορώ για την προσωπική μου ευχαρίστηση να δημιουργώ πόνο

Η Έλλη Κοκκίνου, απαντώντας στις ερωτήσεις των δημοσιογράφων, στο pre-party για τα MAD VMA 2023 που θα πραγματοποιηθούν φέτος στις 19 Ιουνίου, αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις αλλαγές που έχει κάνει στη διατροφή της τα τελευταία χρόνια. «Η γυμναστική είναι κάτεργο, είναι υποχρέωση, δεν είναι ελεύθερος χρόνος», είπε αρχικά η Έλλη Κοκκίνου και συνέχισε: «Το Πάσχα να ξεφύγω στη διατροφή; Πρώτα απ’ όλα έχω κόψει το κόκκινο κρέας εδώ και τρία χρόνια. Δηλαδή, μοσχάρι, αρνί, κατσίκι, χοιρινό, όλα αυτά… Με πιάνει η ψυχή μου. Δεν μπορώ πλέον για την προσωπική μου ευχαρίστηση – γιατί μου αρέσει – να δημιουργώ πόνο και να υποφέρουν άλλα ζώα». «Τρώω κοτόπουλο και ψάρι. Θα μου πεις αυτά δεν έχ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Έλλη Κοκκίνου: «Έχω κόψει το κρέας γιατί δεν μπορώ για την προσωπική μου ευχαρίστηση να δημιουργώ πόνο»

Η Έλλη Κοκκίνου βρέθηκε στο πάρτι για τα MAD Awards κι έκανε δηλώσεις στους δημοσιογράφους που ήταν εκεί για να καλύψουν το event. Η αγαπημένη τραγουδίστρια αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις αλλαγές που έχει κάνει στη διατροφή της τα τελευταία χρόνια. «Η γυμναστική είναι κάτεργο, είναι υποχρέωση, δεν είναι ελεύθερος χρόνος», είπε αρχικά η Έλλη Κοκκίνου […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Έλλη Κοκκίνου: «Έχω κόψει το κρέας γιατί δεν μπορώ για την προσωπική μου ευχαρίστηση να δημιουργώ πόνο»

Στις αλλαγές που έχει κάνει στη διατροφή της τα τελευταία χρόνια, αναφέρθηκε η Έλλη Κοκκίνου, απαντώντας στις ερωτήσεις των δημοσιογράφων, στο πάρτι για τα MAD Awards.Στις αλλαγές που έχει κάνει στη διατροφή της τα τελευταία χρόνια, αναφέρθηκε η Έλλη Κοκκίνου, απαντώντας στις ερωτήσεις των δημοσιογράφων, στο πάρτι για τα MAD Awards.«Η γυμναστική είναι κάτεργο, είναι υποχρέωση, δεν είναι ελεύθερος χρόνος», είπε αρχικά η Έλλη Κοκκίνου και συνέχισε: «Το Πάσχα να ξεφύγω στη διατροφή; Πρώτα απ’ όλα έχω κόψει το κόκκινο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Έλλη Κοκκίνου: "Έχω κόψει το κρέας γιατί δεν μπορώ για την προσωπική μου ευχαρίστηση να δημιουργώ πόνο"

"Συνειδητά έχω επιλέξει αυτόν τον τρόπο ζωής"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»