Εργατική Πρωτομαγιά: Ξεκίνησαν οι συγκεντρώσεις στο κέντρο της Αθήνας – Ποιοι δρόμοι είναι κλειστοί – Δείτε φωτογραφίες και βίντεο

12:06 - 01/05/2023

Ξεκίνησαν οι συγκεντρώσεις και οι πορείες στο κέντρο της Αθήνας από συνδικάτα και σωματεία που τιμούν την εργατική Πρωτομαγιά.Ξεκίνησαν οι συγκεντρώσεις και οι πορείες στο κέντρο της Αθήνας από συνδικάτα και σωματεία που τιμούν την εργατική Πρωτομαγιά.ΓΣΕΕ, ΑΔΕΔΥ και Εργατικό Κέντρο Αθήνας κάλεσαν σε συγκεντρώσεις στην πλατεία Κλαυθμώνος στις 11:00, ενώ το ΠΑΜΕ κάλεσε την ίδια ώρα στο Σύνταγμα. «Στις εκλογές της 21ης Μαΐου δυναμώνουμε το ΚΚΕ για να είναι δυνατός ο λαός […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Sin Boy: Άγριος ξυλοδαρμός ενώ έκανε live στο Instagram

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»