Έφη Σαρρή: «Με τους φίλους μου βγάζουμε τα μαγιό μας στην πισίνα και τα γυρνάμε»

15:34 - 02/05/2023

Την πόρτα του σπιτιού της άνοιξε η Έφη Σαρρή στην κάμερα του Happy Day. Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε στη δημοσιογράφο […] The post Έφη Σαρρή: «Με τους φίλους μου βγάζουμε τα μαγιό μας στην πισίνα και τα γυρνάμε» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έφη Σαρρή: Καλώ τους φίλους μου τα καλοκαίρια, βγάζουμε το μαγιουδάκι και τo γυρνάμε

«Δεν μου αρέσουν οι δουλειές του σπιτιού, μόνο να πλένω πιάτα. Θα μπορούσα κάλλιστα να την κάνω αυτή τη δουλειά, στη λάντζα δηλαδή» τόνισε η Έφη Σαρρή. Τις πόρτες του σπιτιού της στον Άλιμο άνοιξε η Έφη Σαρρή στο Happy Day και στην δημοσιογράφο Χριστιάνα Κοχλατζή και μίλησε για την συνήθεια που έχει με τους ... Περισσότερα To άρθρο Έφη Σαρρή: Καλώ τους φίλους μου τα καλοκαίρια, βγάζουμε το μαγιουδάκι και τo γυρνάμε δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Έφη Σαρρή: «Με τους φίλους μου βγάζουμε κανένα μαγιουδάκι στην πισίνα και το γυρνάμε» (vid)

Η τραγουδίστρια είπε για τις «τρέλες» που κάνει με τους φίλους της.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Έφη Σαρρή: "Με τους φίλους μου βγάζουμε τα μαγιό μας στην πισίνα και τα γυρνάμε"

"Δεν μου αρέσουν οι δουλειές του σπιτιού, μόνο να πλένω πιάτα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»