Polkar στον Σταυρό του Νότου

22:04 - 02/05/2023

Θαρύπου 37, ΑθήναΣάββατο, 13 Μάϊ 2023 22:00Οι Polkar στο Σταυρό του Νότου Τα νέα είναι καυτά. Οι Polkar θα κλείσουν την φετινή σεζόν του Σταυρού του Νότου, με την τελευταία συναυλία στις 13.5.23. Μην πιστέψεις σε λόγια και υποσχέσεις, πίστεψε μόνο στην αλήθεια του "μαζί". Στην αλήθεια του να ουρλιάζεις, να χορεύεις, να πετάς φτηνά εσώρουχα και να γυρίζεις με στραφταλιζέ χαρτάκια στα μαλλιά σου μετά το βράδυ σου μαζί τους. Το τελευταίο Σάββατο 13.5.23 οι Polkar θα έρθουν στο Σταυρο του Νότου και θα είμαστε "μαζι αγάπες μου" εκεί! Info : Σταυρός του Νότου Ει...

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας