Κατερίνα Παπουτσάκη: Οι φωτογραφίες με μαγιό και η απάντηση στα επικριτικά σχόλια για τα κιλά της – «Πολύ αδύνατη κορίτσι μου»

07:44 - 03/05/2023

Στο Αγκίστρι βρέθηκε για το τριήμερο της Πρωτομαγιάς η Κατερίνα Παπουτσάκη. Η αγαπημένη ηθοποιός πέρασε ξέγνοιαστες To άρθρο Κατερίνα Παπουτσάκη: Οι φωτογραφίες με μαγιό και η απάντηση στα επικριτικά σχόλια για τα κιλά της – «Πολύ αδύνατη κορίτσι μου» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Παπουτσάκη: Πήραν «φωτιά» τα σχόλια για τα κιλά της - «Πώς έγινες έτσι;»

Aρκετοί είναι εκείνοι που ρωτούν την Κατερίνα Παπουτσάκη αν είναι καλά και γιατί έχει αδυνατίσει τόσο.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κατερίνα Παπουτσάκη: Πόζαρε με λεοπάρ μαγιό και δέχθηκε αρνητικά σχόλια για την εμφάνισή της

Η διάσημη ηθοποιός Κατερίνα Παπουτσάκη φόρεσε το λεοπάρ μαγιό της κι έκανε βουτιές σε παραλία στο Αγκίστρι όπου βρέθηκε για το τριήμερο της Πρωτομαγιάς, αλλά οι φωτογραφίες που δημοσίευσε στον λογαριασμό της στο Instagram έγιναν αποδεκτές με ορισμένα κακόβουλα σχόλια για την εμφάνισή της. Οι ακολούθοί σχολίασαν τις νέες της αναρτήσεις και της έγιναν… παρατηρήσεις για τα κιλά που φαίνεται να έχασε τους τελευταίους μήνες. «Πολύ αδύνατη κορίτσι μου πάρε λίγα κιλά», ήταν το σχόλιο με την Κατερίνα Παπουτσάκη να απαντά: «γλυκιά» βάζοντας ένα emoji. Ένας άλλος λογαριασμός ανέφερε: «Τι κρίμα. Αδυνάτησες έτσι επειδή χώρισες;». Φυσικά οι followers στην πλειοψηφία υποστήριξαν την Κατερίνα Παπο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»