Αναστάσιος Ράμμος: «Με λήστεψαν, με χτύπησαν και έκανα ράμματα στη μύτη»

09:14 - 03/05/2023

Συνέντευξή στον Τάσο Ριζόπουλο παραχώρησε ο Αναστάσιος Ράμμος. Ο γνωστός τραγουδιστής μεταξύ άλλων, αναφέρθηκε, για πρώτη φορά, To άρθρο Αναστάσιος Ράμμος: «Με λήστεψαν, με χτύπησαν και έκανα ράμματα στη μύτη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αναστάσιος Ράμμος: «Με λήστεψαν και με χτύπησαν»

Συνέντευξη στον Τάσο Ριζόπουλο παραχώρησε ο Αναστάσιος Ράμμος, ο οποίος αναφέρθηκε στην  προσωπική του ζωή ενώ περιέγραψε και ένα περιστατικό από το 2019 που τον είχαν ληστέψει. Απόσπασμα από τη συνέντευξη προβλήθηκε στην εκπομπή «Happy Day». «Είμαι μόνος μου. Ποια να με αντέξει εμένα; Δεν είμαι του προγράμματος», εξομολογήθηκε αρχικά ο Αναστάσιος Ράμμος. Τέλος, ο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Αναστάσιος Ράμμος: «Με λήστεψαν, με χτύπησαν και έκανα ράμματα στη μύτη»

Αναστάσιος Ράμμος: Η άγνωστη ιστορία για τη μέρα που "έστησε" τον Γιώργο Θεοφάνους.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Αναστάσιος Ράμμος: «Με χτύπησαν, έκανα ράμματα στη μύτη»

Ο Αναστάσιος Ράμμος σε συνέντευξη που παραχώρησε μίλησε για την αδυναμία του να μπει σε ένα πρόγραμμα ενώ αποκάλυψε μεταξύ άλλων ένα περιστατικό του 2019 όταν τον είχαν ληστέψει. «Είμαι μόνος μου. Ποια να με αντέξει εμένα; Δεν είμαι του προγράμματος», είπε αρχικά ο Αναστάσιος Ράμμος σε συνέντευξη στον Τάσο Ριζόπουλό. Πρόσφατα ο ίδιος ξέχασε […] The post Αναστάσιος Ράμμος: «Με χτύπησαν, έκανα ράμματα στη μύτη» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»