Τάνια Μπρεάζου: «Με τη μητέρα μου μεγαλώσαμε μαζί, παντρεύεται τον Μάιο»

14:34 - 03/05/2023

Η Τάνια Μπρεάζου θαυμάζει τη μητέρα της που αποτέλεσε για εκείνη στήριγμα στο μεγάλωμά της. όπως λέει μεγάλωσαν μαζί, καθώς έχουν μικρή διαφορά ηλικίας. Οι γονείς της έχουν χωρίσει, αλλά καλεσμένη στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον» αποκάλυψε ότι η μητέρα της ετοιμάζεται να παντρευτεί αυτόν τον μήνα. «Η μαμά μου και ο μπαμπάς μου είναι […] The post Τάνια Μπρεάζου: «Με τη μητέρα μου μεγαλώσαμε μαζί, παντρεύεται τον Μάιο» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάνια Μπρεάζου: Η μητέρα μου παντρεύεται αυτόν τον μήνα, θέλω να της μοιάσω

Η Τάνια Μπρεάζου μιλά για τη μητέρα της και τον αγώνα που έδωσε για να τη μεγαλώσειΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Τάνια Μπρεάζου: «Η μητέρα μου παντρεύεται, έκανε τρεις δουλειές για να με μεγαλώσει»

Στην παρέα του Φώτη Σεργουλόπουλου και της Τζένης Μελιτά βρέθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης η Τάνια Μπρεάζου. Η γνωστή τραγουδίστρια […] The post Τάνια Μπρεάζου: «Η μητέρα μου παντρεύεται, έκανε τρεις δουλειές για να με μεγαλώσει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Τάνια Μπρεάζου: «Η μητέρα μου παντρεύεται τώρα, όταν μεγαλώσω θέλω να της μοιάσω»

Την Τάνια Μπρεάζου υποδέχτηκαν ο Φώτης Σεργουλόπουλος και η Τζένη Μελιτά στην εκπομπή «Πρωίαν σε είδον To άρθρο Τάνια Μπρεάζου: «Η μητέρα μου παντρεύεται τώρα, όταν μεγαλώσω θέλω να της μοιάσω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»