Περιπέτεια για την Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Φτάσαμε με τον άνδρα μου στη Σερβία και ο ταξιτζής μας πήγαινε αλλού»

17:20 - 03/05/2023

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη λίγο καιρό μετά την αποκάλυψη για την επανασύνδεση με τον πρώην σύντροφό της, To άρθρο Περιπέτεια για την Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Φτάσαμε με τον άνδρα μου στη Σερβία και ο ταξιτζής μας πήγαινε αλλού» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Φτάσαμε με τον άνδρα μου στη Σερβία και ο ταξιτζής μας πήγαινε αλλού»

Δείτε την ανάρτησή της στο Instagram

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Φτάσαμε με τον άνδρα μου στο Βελιγράδι και ο ταξιτζής μας πήγε αλλού από εκεί που ζητήσαμε»

Μια περιπέτεια περίμενε τη Δήμητρα Αλεξανδράκη και τον σύντροφό της, στο ταξίδι τους στο Βελιγράδι. Όπως αποκάλυψε σε ανάρτησή της, φτάνοντας στον προορισμό τους, ο οδηγός ταξί πήρε διαφορετική κατεύθυνση από αυτή που του είχαν υποδείξει. «Φτάσαμε με τον άνδρα μου Σερβία στο Βελιγράδι και ο ταξιτζής που μας πήρε μας πήγε αλλού από εκεί που συζητάμε. […] The post Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Φτάσαμε με τον άνδρα μου στο Βελιγράδι και ο ταξιτζής μας πήγε αλλού από εκεί που ζητήσαμε» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»