Περιπέτεια για την Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Φτάσαμε με τον άνδρα μου στη Σερβία και ο ταξιτζής μας πήγαινε αλλού»

17:20 - 03/05/2023

Η Δήμητρα Αλεξανδράκη λίγο καιρό μετά την αποκάλυψη για την επανασύνδεση με τον πρώην σύντροφό της, To άρθρο Περιπέτεια για την Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Φτάσαμε με τον άνδρα μου στη Σερβία και ο ταξιτζής μας πήγαινε αλλού» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Φτάσαμε με τον άνδρα μου στη Σερβία και ο ταξιτζής μας πήγαινε αλλού»

Δείτε την ανάρτησή της στο Instagram

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Φτάσαμε με τον άνδρα μου στο Βελιγράδι και ο ταξιτζής μας πήγε αλλού από εκεί που ζητήσαμε»

Μια περιπέτεια περίμενε τη Δήμητρα Αλεξανδράκη και τον σύντροφό της, στο ταξίδι τους στο Βελιγράδι. Όπως αποκάλυψε σε ανάρτησή της, φτάνοντας στον προορισμό τους, ο οδηγός ταξί πήρε διαφορετική κατεύθυνση από αυτή που του είχαν υποδείξει. «Φτάσαμε με τον άνδρα μου Σερβία στο Βελιγράδι και ο ταξιτζής που μας πήρε μας πήγε αλλού από εκεί που συζητάμε. […] The post Δήμητρα Αλεξανδράκη: «Φτάσαμε με τον άνδρα μου στο Βελιγράδι και ο ταξιτζής μας πήγε αλλού από εκεί που ζητήσαμε» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor: Ο Χριστόφορος Ταξίδης ο τρίτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Survivor: Η Δώρα Νικολή είναι η δεύτερη υποψήφια προς αποχώρηση – Έτοιμη να μονομαχήσει με τον Περπατάρη

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»

Maestro: Δες την πρώτη σκηνή από τα επεισόδια του β’ κύκλου – Η Αλεξάνδρα έγκυος στον ψυχολόγο

Χρήστος Βασιλόπουλος: Η προσωπική του ζωή, ο γιος του και ο χωρισμός από τη μητέρα του γιου του