Αδιανόητη δήλωση από την Τιτίκα Στασινοπούλου: «Ασήμαντη η καταγγέλλουσα, τον Γεωργούλη τον κυνηγούσαν όλες»

13:56 - 05/05/2023

Η ηθοποιός Τιτίκα Στασινοπούλου, σε συνέντευξή της στην εκπομπή «Super Κατερίνα», σχολίασε την τηλεοπτική επικαιρότητα. Μεταξύ άλλων αναφέρθηκε και στην υπόθεση Γεωργούλη. Στη συνέχεια τόνισε πως το Maestro δεν ήταν κάτι που την εντυπωσίασε. «Με προβληματίζει η εποχή που βγήκε στην δημοσιότητα αυτή η καταγγελία. Εγώ είμαι καχύποπτη. Ο Γεωργούλης είναι ένα παλικάρι που τον […] The post Αδιανόητη δήλωση από την Τιτίκα Στασινοπούλου: «Ασήμαντη η καταγγέλλουσα, τον Γεωργούλη τον κυνηγούσαν όλες» appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Μπράβο του: Δίπλα στους συγγενείς ο Βασίλης Μπισμπίκης στο συλλαλητήριο για το δυστύχημα στα Τέμπη

Νίκος Οικονομόπουλος: Η χρηματική βοήθεια του τραγουδιστή στον Γιώργο Λαμπάτο

Έξαλλος ο Χρήστος Μάστορας: «Στόλισε» κανονικά θαμώνα του νυχτερινού κέντρου όπου εμφανίζεται – «Ποια κάλτσα, τι θες;»

Συγκινητική στιγμή στην αποκάλυψη του μνημείου για τα 57 θύματα στα Τέμπη, με δάκρυα και αναμνήσεις.

«Δεν είμαι καλά. Χάνομαι …»: Το παραδέχτηκε ανοιχτά η Κατερίνα Καινούργιου – Η «μπηχτή» του Μικρούτσικου on air

Λεωνίδας Καλφαγιάννης για ΜeΤoo: Με έχουν εκβιάσει μπράβοι, μου είπαν ότι θα βρεθώ σε χαντάκι