Σοκάρει ο Γιώργος Καραμίχος: «Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από ένα μήνα»

00:34 - 06/05/2023

Ανοικτά για το σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει μίλησε ο Γιώργος Καραμίχος.Ανοικτά για το σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει μίλησε ο Γιώργος Καραμίχος.Ο γνωστός ηθοποιός, κατά τη διάρκεια εκδήλωσης, αποκάλυψε ότι βρίσκεται αντιμέτωπος με τον καρκίνο. «Δεν ήξερα όταν μου πρότεινε η φίλη μου να συμμετάσχω στην εκδήλωση και είπα «ναι» κατευθείαν, ότι λίγες ημέρες μετά θα λάμβανα την ίδια διάγνωση για τον εαυτό μου. Πριν […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καραμίχος: Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από έναν μήνα, είναι η πρώτη φορά που το λέω

Ο ηθοποιός αποκάλυψε πως για τουλάχιστον έναν χρόνο θα γλιτώσει τις χημειοθεραπείες - «Δεν ένιωσα καθόλου μοναξιά, είχα δίπλα μου την κόρη μου» αναφέρει

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Καραμίχος: Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από έναν μήνα, είναι η πρώτη φορά που το λέω

Ο ηθοποιός αποκάλυψε πως για τουλάχιστον έναν χρόνο θα γλιτώσει τις χημειοθεραπείες

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Γιώργος Καραμίχος: Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από έναν μήνα, το λέω για πρώτη φορά

Σε μια προσωπική αποκάλυψη προχώρησε ο Γιώργος Καραμίχος σε εκδήλωση που βρέθηκε, για τον καρκίνο του μαστού. Σε αυτήν τη νεκδήλωση, ο γνωστός ηθοποιός εξομολογήθηκε πως και ο ίδιος πριν από έναν μήνα διαγνώσθηκε και ο ίδιος με καρκίνο. Ειδικότερα, ο Γιώργος Καραμίχος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «όταν μου πρότεινε η φίλη μου, η Μαρία να ... Περισσότερα To άρθρο Γιώργος Καραμίχος: Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από έναν μήνα, το λέω για πρώτη φορά δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιώργος Καραμίχος: Διαγνώστηκα με καρκίνο – Είναι η πρώτη φορά που το λέω, γιατί τώρα μπορώ

Ο Γιώργος Καραμίχος αποκάλυψε πως διαγνώστηκε με καρκίνο πριν από ένα μήνα στη διάρκεια εκδήλωσης όπου συμμετείχε με κεντρικό θέμα τον καρκίνο του μαστού, όπως αναφέρθηκε στην εκπομπή του τηλεοπτικού σταθμού «Action24», «Εξελίξεις», με την Ντόρα Κουτροκόη, την Παρασκευή (5/5). Πιο συγκεκριμένα, ο αγαπημένος ηθοποιός και παρουσιαστής τόνισε: «Όταν μου πρότεινε η φίλη μου, η Μαρία να συμμετάσχω στην εκδήλωση και είπα κατευθείαν ναι, δεν ήξερα ότι λίγο μετά θα λάμβανα την ίδια διάγνωση για τον εαυτό μου. Οπότε πριν από σχεδόν έναν μήνα έκανα επέμβαση και χθες πήρα τα νέα πως δεν θα χρειαστεί να κάνω χημειοθεραπείες». «Την σκαπουλάραμε γιατρέ, που λένε, με ένα χαπάκι για έναν χρόνο και κάτι!

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Καραμίχος: «Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από ένα μήνα»

Σε μια προσωπική αποκάλυψη προχώρησε ο Γιώργος Καραμίχος, ο οποίος βρέθηκε σε εκδήλωση για τον καρκίνο του μαστού. Σε αυτήν ο γνωστός ηθοποιός εξομολογήθηκε πως και ο ίδιος πριν από έναν μήνα διαγνώσθηκε με καρκίνο κι όπως ανέφερε δεν θα χρειαστεί να κάνει χημειοθεραπείες. Ειδικότερα, ο Γιώργος Καραμίχος σημείωσε χαρακτηριστικά πως «όταν μου πρότεινε η […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος – «Διαγνώστηκα με καρκίνο» [Βίντεο]

Σε μία συγκινητική αποκάλυψη για την υγεία προχώρησε ο Γιώργος Καραμίχος. Ο ηθοποιός μίλησε για πρώτη φορά για τη μάχη του με τον καρκίνο. «Δεν ήξερα όταν μου πρότεινε η φίλη μου να συμμετάσχω στην εκδήλωση και είπα «ναι» κατευθείαν, ότι λίγες ημέρες μετά θα λάμβανα την ίδια διάγνωση για τον εαυτό μου. Πριν σχεδόν έναν μήνα […] Το άρθρο Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος – «Διαγνώστηκα με καρκίνο» [Βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Σοκαριστική αποκάλυψη Γιώργου Καραμίχου: Διαγνώστηκα πριν από 1 μήνα με καρκίνο – ΒΙΝΤΕΟ

Ο Γιώργος Καραμίχος σε δηλώσεις που έκανε χθες προέβη σε μια σοκαριστική αποκάλυψη αναφορικά με την υγεία του. Ειδικότερα, ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε στο πλαίσιο εκδήλωσης ότι διαγνώστηκε με καρκίνο πριν από έναν μήνα. «Δεν ήξερα όταν μου πρότεινε η φίλη μου να συμμετάσχω στην εκδήλωση και είπα «ναι» κατευθείαν,...

Διαβάστε το στο newsitamea.gr

Γιώργος Καραμίχος: Σοκάρει η αποκάλυψη του ηθοποιού – Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από έναν μήνα

Σε εκδήλωση για τον καρκίνο του μαστού, ο Γιώργος Καραμίχος έκανε μία αποκάλυψη για την υγεία του. Ο ηθοποιός αποκάλυψε πως διαγνώστηκε πριν λίγο καιρό με καρκίνο, αλλά όπως τόνισε δεν θα χρειαστεί να κάνει χημειοθεραπείες για τουλάχιστον έναν χρόνο. Απόσπασμα από τις δηλώσεις του προβλήθηκε στην εκπομπή «Εξελίξεις». «Όταν μου πρότεινε η φίλη μου Το άρθρο Γιώργος Καραμίχος: Σοκάρει η αποκάλυψη του ηθοποιού – Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από έναν μήνα εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος: «Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από ένα μήνα»

Ο Γιώργος Καραμίχος βρέθηκε χθες σε εκδήλωση για τον καρκίνο του μαστού, όπου προχώρησε σε μια σοκαριστική αποκάλυψη για την υγεία του, ενώ ήταν καλεσμένος για να μιλήσει σχετικά με τον καρκίνο. Ο ίδιος αποκάλυψε ότι πριν από έναν μήνα διαγνώστηκε με καρκίνο ωστόσο δεν θα χρειαστεί να κάνει χημειοθεραπείες. «Όταν μου πρότεινε η φίλη […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Γιώργος Καραμίχος: Συγκλονίζει η αποκάλυψή του – “Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από έναν μήνα”

Ο Γιώργος Καραμίχος έκανε μια συγκλονιστική αποκάλυψη σχετικά με την υγεία του. Συγκεκριμένα ο γνωστός ηθοποιός παρευρέθηκε σε εκδήλωση για τον καρκίνο του μαστού, όπου αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε και ο ίδιος με καρκίνο πριν από λίγο καιρό. «Όταν μου πρότεινε η φίλη μου, η Μαρία να συμμετάσχω στην εκδήλωση κι είπα «ναι» κατευθείαν, δεν ήξερα ότι λίγες ημέρες […] The post Γιώργος Καραμίχος: Συγκλονίζει η αποκάλυψή του – “Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από έναν μήνα” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Αποκάλυψη Γιώργου Καραμίχου: Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από ένα μήνα

"Δεν ένιωσα καθόλου μοναξιά γιατί είχα την κόρη μου δίπλα μου" παραδέχθηκε ο Γιώργος Καραμίχος.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Γιώργος Καραμίχος: «Διαγνώστηκα με καρκίνο!» (vid)

Μίλησε ανοικτά για το σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει.

Διαβάστε το στο to10.gr

Γιώργος Καραμίχος: Διαγνώστηκα με καρκίνο πριν από ένα μήνα

Μετά που βγήκα από την εντατική, δεν ένιωσα στιγμή μόνος μου

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Γιώργος Καραμίχος: Aποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με καρκίνο πριν από ένα μήνα

Ο Γιώργος Καραμίχος έδωσε το παρών σε εκδήλωση για τον καρκίνο του μαστού, και αποκάλυψε ότι διαγνώστηκε και ο ίδιος με καρκίνο πριν από ένα μήνα. «Δεν ήξερα όταν μου πρότεινε η φίλη μου να συμμετάσχω στην εκδήλωση και είπα «ναι» κατευθείαν, ότι λίγες ημέρες μετά θα λάμβανα την ίδια διάγνωση για τον εαυτό μου. Πριν σχεδόν […] The post Γιώργος Καραμίχος: Aποκάλυψε ότι διαγνώστηκε με καρκίνο πριν από ένα μήνα appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»