Γιώργος Καραμίχος: Τι έλεγε μία ημέρα πριν μάθει ότι διαγνώστηκε με καρκίνο

09:50 - 08/05/2023

 Ο Γιώργος Καραμίχος συγκλόνισε με την αποκάλυψη που έκανε σε παρουσίαση βιβλίου, ότι διαγνώστηκε με καρκίνο. To άρθρο Γιώργος Καραμίχος: Τι έλεγε μία ημέρα πριν μάθει ότι διαγνώστηκε με καρκίνο δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καραμίχος: Η σπουδαία καριέρα του ζεν πρεμιέ, το Λος Άντζελες, τα παιδιά του και ο καρκίνος

Επιμέλεια: Αγγελική Στόγια Σε μια προσωπική αποκάλυψη προχώρησε πρόσφατα ο Γιώργος Καραμίχος, ο οποίος βρέθηκε σε εκδήλωση για τον καρκίνο του μαστoύ. Ο ηθοποιός εξομολογήθηκε πως και ο ίδιος πριν από έναν μήνα διαγνώσθηκε με καρκίνο. Ωστόσο, τόνισε πως δεν θα χρειαστεί να κάνει χημειοθεραπείες για τουλάχιστον έναν χρόνο.   Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Καραμίχος: Πώς ανακάλυψε ότι έχει καρκίνο

Ο Γιώργος Καραμίχος συγκίνησε πρόσφατα με την αποκάλυψη του, ότι νοσεί από καρκίνο. Την προσωπική αυτή στιγμή εκμυστηρεύτηκε σε εκδήλωση για τον Καρκίνο του μαστού, όπου και συμμετείχε. Η εκπομπή «Το Πρωινό» του ΑΝΤ1 σήμερα Δευτέρα 8/5 αποκάλυψε πως ο Γιώργος Καραμίχος έκανε συζητήσεις για να πρωταγωνιστήσει σε σειρά του ΑΝΤ1 με τίτλο: «Ο πρώτος […] The post Γιώργος Καραμίχος: Πώς ανακάλυψε ότι έχει καρκίνο appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Γιώργος Καραμίχος: «Διαγνώστηκα με καρκίνο» – Πως το έμαθε

Γιώργος Καραμίχος: Ο ηθοποιός έδωσε το παρών σε εκδήλωση για τον καρκίνο του μαστού, όπου προχώρησε σε μια σοκαριστική αποκάλυψη για την υγεία του «Δεν ήξερα όταν μου πρότεινε η φίλη μου να συμμετάσχω στην εκδήλωση και είπα «ναι» κατευθείαν, ότι λίγες ημέρες μετά θα λάμβανα την ίδια διάγνωση για τον εαυτό μου». Διαβάστε την […] The post Γιώργος Καραμίχος: «Διαγνώστηκα με καρκίνο» – Πως το έμαθε appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»