Γιάννης Λοβέρδος: «Συνυποψήφιός μου λέει για μένα ότι είχα πάθει καρκίνο, ότι θα πεθάνω και να μη με ψηφίσουν»

14:32 - 08/05/2023

Για τα 100 κιλά που έχασε αλλά και για τα σχόλια που έκανε συνυποψήφιός του, μίλησε ο Γιάννης Λοβέρδος, ο οποίος ήταν καλεσμένος της Σταματίνας Τσιμτσιλή.Για τα 100 κιλά που έχασε αλλά και για τα σχόλια που έκανε συνυποψήφιός του, μίλησε ο Γιάννης Λοβέρδος, ο οποίος ήταν καλεσμένος της Σταματίνας Τσιμτσιλή.«Διαρκώς δέχομαι χτυπήματα πίσω από την πλάτη. Ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα, υπήρξε συνυποψήφιός μου που το 2019 με έλεγε “ο χοντρός, ο χοντρός, ο χοντρός” γιατί πράγματι ήμουν πάρα πολύ χοντρός. […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Λοβέρδος: Τώρα που αδυνάτισα λέει «αυτός έχει πάθει καρκίνο και θα πεθάνει, γιατί να τον ψηφίσετε;»

Για τα πισώπλατα χτυπήματα τα οποία έχει δεχθεί κατά τη διάρκεια της πολιτικής του καριέρας μίλησε ο Γιάννης Λοβέρδος ο οποίος βρέθηκε καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Happy Day» του Alpha απέναντι από την Σταματίνα Τσιμτσιλή. Ο δημοσιογράφος και υποψήφιος βουλευτής με τη Νέα Δημοκρατία μίλησε για τα 100 κιλά που έχασε, τον ρατσισμό που υπάρχει, ενώ αποκάλυψε και τα σχόλια που έκανε συνυποψήφιός του. «Διαρκώς δέχομαι χτυπήματα πίσω από την πλάτη. Ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα, υπήρξε συνυποψήφιός μου που το 2019 με έλεγε “ο χοντρός, ο χοντρός, ο χοντρός” γιατί πράγματι ήμουν πάρα πολύ χοντρός. Τώρα που αδυνάτισα λέει “αυτός έχει πάθει καρκίνο και θα πεθάνει, γιατί να τον ψηφίσετε;”», εί

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιάννης Λοβέρδος: «Συνυποψήφιος μου λέει “αυτός έχει πάθει καρκίνο και θα πεθάνει, γιατί να τον ψηφίσετε;”»

«Το 2019 με έλεγε "ο χοντρός, ο χοντρός, ο χοντρός"» λέει ο υποψήφιος βουλευτής με τη Νέα Δημοκρατία

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»