Κατερίνα Καινούργιου: Η απάντηση στην Τζόυς Ευείδη – «Νόμιζα ότι αγαπούσε τις γυναίκες»

17:06 - 08/05/2023

Η Κατερίνα Καινούργιου προχώρησε το πρωί της Δευτέρας 8/5 σε μια προσωπική αποκάλυψη, τονίζοντας πως οι To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου: Η απάντηση στην Τζόυς Ευείδη – «Νόμιζα ότι αγαπούσε τις γυναίκες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά στην Τζόυς Ευείδη: «Νόμιζα ότι αγαπούσε τις γυναίκες»

Η Κατερίνα Καινούργιου προχώρησε το πρωί της Δευτέρας (8/5) σε μια προσωπική αποκάλυψη, τονίζοντας πως οι γυναίκες στην Ισπανία...

Διαβάστε το στο Zougla

Κατερίνα Καινούργιου: Απαντάει με αιχμές στη Τζόυς Ευείδη - «Δεν αναφέρθηκε ποτέ η λέξη περίοδος»

Η Κατερίνα Καινούργιου απαντάει στην κριτική της Τζόυς ΕυείδηΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Κατερίνα Καινούργιου – Τζόυς Ευείδη: Η κόντρα για τις «δύσκολες μέρες του μήνα»

Ζορισμένη και με τον πόνο να διαγράφεται στο πρόσωπό της, η Κατερίνα Καινούργιου, το πρωί της Δευτέρας (08/05) υποδέχθηκε το τηλεοπτικό κοινό στην εκπομπή της «Super Κατερίνα» του Alpha. Μάλιστα, κατά τη διάρκεια του σχολιασμού των όσων συνέβησαν στον Άγιο Δομίνικο και στο Survivor All Star το βράδυ της Κυριακής, η παρουσιάστρια εξήγησε πως βρίσκεται στις «δύσκολες μέρες του μήνα». «Θέλω να γίνουμε Ισπανία. Στην Ισπανία οι γυναίκες ψηφίστηκε πια, όταν είναι στις δύσκολες μέρες του μήνα, να παίρνουν αυτή την άδεια. Δεν καταλαβαίνετε πόσο δύσκολο είναι για εμάς, στο κοντρόλ είναι μόνο άντρες. Πρέπει να συμβεί και στην Ελλάδα αυτό. Πιεζόμαστε, δεν είναι δυνατόν αυτός ο πόνος. Δεν έχω νεύρα,

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά στην Τζόυς Ευείδη: «Νόμιζα ότι αγαπούσε τις γυναίκες»

Η Κατερίνα Καινούργιου προχώρησε το πρωί της Δευτέρας 8/5 σε μια προσωπική αποκάλυψη, τονίζοντας πως οι γυναίκες στην Ισπανία έχουν το δικαίωμα να πάρουν άδεια όταν βρίσκονται στις δύσκολες ημέρες του μήνα. Αυτό στάθηκε αφορμή για την Τζόυς Ευείδη να κάνει μια αιχμηρή ανάρτηση στα social media για την παρουσιάστρια του Alpha. «Σήμερα η Καινούργιου […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Η απάντησή της στη Τζόυς Ευείδη – «Κρίμα»

Τη δική της απάντηση στο σχόλιο της Τζόυς Ευείδη έδωσε η Κατερίνα Καινούργιου. Η παρουσιάστρια του Alpha, μετά την αιχμηρή […] The post Κατερίνα Καινούργιου: Η απάντησή της στη Τζόυς Ευείδη – «Κρίμα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Η απάντηση της στα σχόλια της Τζόυς Ευείδη

«Σήμερα η Καινούργιου μας πληροφόρησε ότι έχει περίοδο. Κι εσείς μου λέτε: παλιά τηλεόραση… Βαθιά τηλεόραση, πιο κάτω δεν έχει», έγραψε η Τζόυς Ευείδη.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»