Γιάννης Γιοκαρίνης: «Επί χούντας με πιάσανε στο Πασαλιμάνι και με κούρεψαν»

13:12 - 09/05/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και την Νάντια Ρηγάτου έδωσε ο Γιάννης Γιοκαρίνης. Ο τραγουδιστής αποκάλυψε και το άσχημο […] The post Γιάννης Γιοκαρίνης: «Επί χούντας με πιάσανε στο Πασαλιμάνι και με κούρεψαν» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Γιοκαρίνης: Επί χούντας με πιάσανε στο Πασαλιμάνι και με κούρεψαν

“Δεν θα άλλαζα την εμφάνισή μου. Είχα κουρευτεί πριν μπω στο στρατό, γιατί δεν θα επέτρεπα ποτέ να με κουρέψουν” είπε ο Γιάννης Γιοκαρίνης. Ο Γιάννης Γιοκαρίνης έδωσε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο “Ποιος είναι πρωνιάτικα” και στην Νάντια Ρηγάτου κι αναφέρθηκε στο άσχημο περιστατικό που του έτυχε επί χούντας.  «Με τον Λάκη ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Γιοκαρίνης: Επί χούντας με πιάσανε στο Πασαλιμάνι και με κούρεψαν δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάννης Γιοκαρίνης: «Επί χούντας με πιάσανε στο Πασαλιμάνι και με κούρεψαν»

Το άσχημο περιστατικό που του συνέβη επί χούντας αποκάλυψε ο Γιάννης Γιοκαρίνης, σε συνέντευξη του στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και την Νάντια Ρηγάτου.Το άσχημο περιστατικό που του συνέβη επί χούντας αποκάλυψε ο Γιάννης Γιοκαρίνης, σε συνέντευξη του στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και την Νάντια Ρηγάτου.«Με τον Λάκη Παπαδόπουλο, τον Νίκο Ζιώγαλα και τον Γιάννη Μηλιώκα κάνουμε όλο πλάκες. Δεν θα άλλαζα την εμφάνισή μου. Είχα κουρευτεί πριν μπω στο στρατό, γιατί δεν θα επέτρεπα ποτέ να […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Γιοκαρίνης: «Στη χούντα με πιάσανε στο Πασαλιμάνι και με κούρεψαν γουλί»

«Είναι δύσκολο αυτό να το ξεπεράσω», είπε αρχικά ο Γιάννης Γιοκαρίνης.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Γιάννης Γιοκαρίνης: "Επί χούντας με πιάσανε στο Πασαλιμάνι και με κούρεψαν"

"Είναι δύσκολο αυτό να το ξεπεράσω"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»