Νίκος Ανδρουλάκης για παρακολουθήσεις: Στόχος μου να πάνε φυλακή όσοι έστησαν το παρακράτος και εξέθεσαν τη χώρα

23:00 - 10/05/2023

Στην αποπομπή του γιατρού, πρώην υποψηφίου του ΠΑΣΟΚ, που έδωσε άδεια στον επιθεωρητή του σταθμάρχη μετά το πολύνεκρο δυστύχημα των Τεμπών αφορούσε η ερώτηση της Μάρας Ζαχαρέα στον Νίκο Ανδρουλάκη στην τέταρτη ενότητα ερωτήσεων του ντιμπέιτ, όμως ο τελευταίος απάντησε σχετικά με τις παρακολουθήσεις. «Να κλείσω λογαριασμούς με την προηγούμενη συζήτηση. Όποιος με παρακολουθεί δεν περίμενε να ακούσει τον Μητσοτάκη. Έχω σταθερή στάση για θεσμούς και Δημοκρατία στη χώρα μας. Το ότι είπε ότι δεν αποτελώ κίνδυνο για τη Δημοκρατία το έχει καταλάβει κάθε Έλληνας πολίτης. Κίνδυνο αποτελώ για τη Νέα Δημοκρατία γι αυτό παρακολουθήθηκα. Αυτό που είπε δεν φτάνει. Στόχος μου να πάνε φυλακή όσοι έστησαν

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ν. Ανδρουλάκης για παρακολουθήσεις: Στόχος μου να πάνε φυλακή όσοι έστησαν το παρακράτος

Σκληρή γλώσσα χρησιμοποίησε ο Νίκος Ανδρουλάκης, στο debate των πολιτικών αρχηγών, για το θέμα των υποκλοπών. « Όποιος με παρακολουθεί δεν περίμενε να ακούσει τον Μητσοτάκη. Έχω σταθερή στάση για… Ν. Ανδρουλάκης για παρακολουθήσεις: Στόχος μου να πάνε φυλακή όσοι έστησαν το παρακράτος - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Ανδρουλάκης για παρακολουθήσεις: Στόχος μου να πάνε φυλακή όσοι έστησαν το παρακράτος και εξέθεσαν τη χώρα

Ανδρουλάκης για παρακολουθήσεις: Στόχος μου να πάνε φυλακή όσοι έστησαν το παρακράτος και εξέθεσαν τη χώραekomninou Wed, 10/05/2023 - 23:25

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Ανδρουλάκης για παρακολουθήσεις: Έχω εμπιστοσύνη στην ελληνική δικαιοσύνη

«Ο κ. Τσίπρας νομίζει ότι η οικονομία είναι μια αγελάδα που δίνει γάλα χωρίς να την ταϊζεις», είπε χαρακτηριστικά

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Debate- Τη «βόμβα» την έριξε ο Ανδρουλάκης: «Στόχος είναι να πάνε φυλακή όσοι έστησαν το παρακράτος των παρακολουθήσεων»

H φράση του κ. Ανδρουλάκη προκάλεσε αναστάτωση στο debateΔιαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα