Σοφία Βόσσου: «Δεν είναι εύκολη η σχέση της κόρης μου γιατί δεν βλέπονται»

15:12 - 11/05/2023

Η Σοφία Βόσσου εξομολογείται πως στη μουσική δεν ξεκίνησε για να κάνει καριέρα και θεωρεί ότι ο κόσμος ακόμα δεν γνωρίζει όσα έχει κάνει. «Σε αυτό μπορεί να φταίω κι εγώ γιατί δεν έχω διαφημίσει του εαυτό μου και τις συνεργασίες που έχω κάνει. Δεν ήμουν ποτέ έμπορος του εαυτού μου», λέει στην εκπομπή «Ελένη». […] The post Σοφία Βόσσου: «Δεν είναι εύκολη η σχέση της κόρης μου γιατί δεν βλέπονται» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Βόσσου: Δεν είναι εύκολη η σχέση της κόρης μου γιατί δεν βλέπονται και πονάνε οι ψυχούλες τους

“Με ενδιαφέρει τα παιδιά να είναι ευτυχισμένα και να τραβήξουν τον δρόμο τους, γιατί έχει αγώνα αυτή η ιστορία” δήλωσε η Σοφία Βόσσου. Η Σοφία Βόσσου παραχώρησε συνέντευξη στην “Ελένη” και στον Κωνσταντίνο Αρκά και μίλησε για τον Ανδρέα Μικρούτσικο και τον γάμο της κόρης τη, Ερασμίας Μάνου. «Στις μεγάλες πίστες είναι ονόματα πιο εμπορικά ... Περισσότερα To άρθρο Σοφία Βόσσου: Δεν είναι εύκολη η σχέση της κόρης μου γιατί δεν βλέπονται και πονάνε οι ψυχούλες τους δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»