«Αγάπη μου, όταν θα φύγει ο Μητσοτάκης θα το γιορτάσουμε»

12:52 - 12/05/2023

Η ευχή - δέσμευση που έδωσε ο Γιώργος Καραμέρος στη σύζυγό του.Για τις εκλογές και για την Ανατολική Αττική όπου είναι υποψήφιος με τον ΣΥΡΙΖΑ, ρωτήθηκε ο Γιώργος Καραμέρος, αλλά έστρεψε αλλού την κουβέντα. «Θα μου επιτρέψετε επειδή έχει αλλάξει η μέρα και είμαστε στις 12 Μαΐου, κάτι προσωπικό», είπε στον τηλεοπτικό «αέρα» του KONTRA, λίγο μετά τα μεσάνυχτα. «Θα χρησιμοποιήσω τη συχνότητα της εκπομπής για να ευχηθώ χρόνια πολλά στη σύζυγό μου Τάνια για τα γενέθλιά της. Γιατί δεν τη βλέπω και πολύ τελευταία και θέλω να της ευχηθώ: Όταν θα φύγει ο Μητσοτάκης, αγάπη μου, θα το γιορτάσουμε», υποσχέθηκε ο δημοσιογράφος Γιώργος Καραμέρος, εισπράττοντας από όλους στο τηλεοπτικό πάνελ τα χρόνια πολλά γι

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά