Νικολέττα Ράλλη: «Με επηρέασε ψυχολογικά ο ερχομός του παιδιού – Μετά τους έξι μήνες ξεκίνησα τα χάπια»

22:30 - 12/05/2023

Για τις δυσκολίες της μητρότητας, αλλά και για τη νέα καθημερινότητα με την κόρη της, μίλησε To άρθρο Νικολέττα Ράλλη: «Με επηρέασε ψυχολογικά ο ερχομός του παιδιού – Μετά τους έξι μήνες ξεκίνησα τα χάπια» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νικολέττα Ράλλη: «Με μαύρισε, στους 6 μήνες ξεκίνησα τα χάπια»

Δύσκολες ψυχολογικά στιγμές βίωσε μετά τον ερχομό του πρώτου της παιδιού.

Διαβάστε το στο in.gr

Νικολέττα Ράλλη: Με επηρέασε ψυχολογικά ο ερχομός του παιδιού, με μαύρισε – Μετά τους έξι μήνες απευθύνθηκα σε ψυχίατρο και πήρα χάπια

Για τις δυσκολίες της μητρότητας, αλλά και για τη νέα καθημερινότητα με την κόρη της, μίλησε η Νικολέττα Ράλλη στη Νάνσυ Παραδεισανού και στο κανάλι της δημοσιογράφου στο Youtube. Η γνωστή παρουσιάστρια, πέρασε σε μια βαθιά εξομολόγηση, για την περίοδο αμέσως μετά τη γέννα, όταν απευθύνθηκε σε ψυχίατρο ζητώντας φαρμακευτική αγωγή. «Ψυχολογικά, με επηρέασε πολύ ο ερχομός του παιδιού. Με μαύρισε πάρα πολύ. Μετά τους έξι μήνες ξεκίνησα και τα χάπια. Πήρα τηλέφωνο έναν φίλο μου ψυχίατρο και του είπα: “Κοίταξε να δεις, διακρίνω ένα μοτίβο, ότι κάθε μέρα γύρω στις 15:30 μ.μ. μου έρχεται μαυρίλα”. Δεν ξέρω αν είχα πρόβλημα ή αν είχα πανικοβληθεί, αυθυποβληθεί. Πήρα τα χαπάκια μου και το ευχαριστ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Συγκινεί η Νικολέττα Ράλλη: «Με επηρέασε ψυχολογικά ο ερχομός του παιδιού – Στους 6 μήνες ξεκίνησα τα χάπια»

Τι εξομολογήθηκε για τη μητρότητα

Διαβάστε το στο to10.gr

Νικολέττα Ράλλη για τις δυσκολίες της μητρότητας: «Μετά τους έξι μήνες ξεκίνησα τα χάπια»

Η Νικολέττα Ράλλη μίλησε για τις δυσκολίες της μητρότητας, στη Νάνσυ Παραδεισανού και στο κανάλι της στο Youtube. Η παρουσιάστρια, αναφέρθηκε στην περίοδο αμέσως μετά τη γέννα της: «Ψυχολογικά, με επηρέασε πολύ ο ερχομός του παιδιού. Με μαύρισε πάρα πολύ. Μετά τους έξι μήνες ξεκίνησα και τα χάπια. Πήρα τηλέφωνο έναν φίλο μου ψυχίατρο και του είπα: […] The post Νικολέττα Ράλλη για τις δυσκολίες της μητρότητας: «Μετά τους έξι μήνες ξεκίνησα τα χάπια» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»