Ο Νίκος Πολυδερόπουλος για το ρόλο του δολοφόνου στο Τατουάζ: «Μπήκα σε ασανσέρ και μια κυρία άρχισε να ουρλιάζει»

08:40 - 15/05/2023

Στην εκπομπή Happy Day και τον Γιώργο Γιαννούλια έδωσε συνέντευξη ο Νίκος Πολυδερόπουλος. Ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε κι ένα περιστατικό […] The post Ο Νίκος Πολυδερόπουλος για το ρόλο του δολοφόνου στο Τατουάζ: «Μπήκα σε ασανσέρ και μια κυρία άρχισε να ουρλιάζει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Νίκος Πολυδερόπουλος για το ρόλο του δολοφόνου στο Τατουάζ: Είχα αγχωθεί, ένιωθα σαν να το είχα κάνει εγώ

«Μπήκα σε ασανσέρ και μια κυρία άρχισε να ουρλιάζει», είπε ο Νίκος Πολυδερόπουλος. Ο Νίκος Πολυδερόπουλος έδωσε συνέντευξη στην εκπομπή Happy Day και τον Γιώργο Γιαννούλια. Ο γνωστός ηθοποιός αποκάλυψε κι ένα περιστατικό από την εποχή που έπαιζε τον serial killer στο Τατουάζ. «Αν μου γίνει πρόταση για παρουσίαση και είναι κάτι που με αντιπροσωπεύει, ... Περισσότερα To άρθρο Ο Νίκος Πολυδερόπουλος για το ρόλο του δολοφόνου στο Τατουάζ: Είχα αγχωθεί, ένιωθα σαν να το είχα κάνει εγώ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Νίκος Πολυδερόπουλος για το ρόλο του δολοφόνου στο Τατουάζ: «Μπήκα σε ασανσέρ και μια κυρία άρχισε να ουρλιάζει»

Ένα περιστατικό από την εποχή που έπαιζε τον serial killer στο Τατουάζ, αποκάλυψε στην εκπομπή Happy Day και τον Γιώργο Γιαννούλια ο Νίκος Πολυδερόπουλος.Ένα περιστατικό από την εποχή που έπαιζε τον serial killer στο Τατουάζ, αποκάλυψε στην εκπομπή Happy Day και τον Γιώργο Γιαννούλια ο Νίκος Πολυδερόπουλος.«Αν μου γίνει πρόταση για παρουσίαση και είναι κάτι που με αντιπροσωπεύει, φυσικά, γιατί όχι;», είπε αρχικά ο Νίκος Πολυδερόπουλος, σε ερώτηση για το αν θα έμπαινε στη διαδικασία παρουσίασης τηλεοπτικής εκπομπής. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»