Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Δεν μιλάμε καθόλου με τη Βρισηίδα

11:34 - 15/05/2023

«Ούτε θέλω, ούτε δεν θέλω να έχουμε σχέσεις», λέει η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου. Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου απάντησε για τη Βρισηίδα Ανδριώτου και τη σχέση τους σήμερα. Όπως τόνισε χαρακτηριστικά, οι δυο τους δεν μιλάνε καθόλου. «Δεν μιλάμε καθόλου με τη Βρισηίδα. Αν τη δω κάπου, φυσικά και θα τη χαιρετήσω. Θέλω να είναι καλά, την κρατάω ... Περισσότερα To άρθρο Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Δεν μιλάμε καθόλου με τη Βρισηίδα δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ευρυδίκη Παπαδοπούλου: Θύμα κλοπής η πρώην Survivor - Οι εξελίξεις

Μια στάση στο περίπτερο για τσίχλες ήταν η αφορμή για να ληστέψουν την πρώην Survivor Ευρυδίκη Παπαδοπούλου.Η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου που παρακολουθήσαμε φέτος σε μια σύντομη συμμετοχή στο Survivor All Star, έπεσε θύμα κλοπής το απόγευμα της Κυριακής (14/5), την ώρα που ψώνιζε από περίπτερο στην περιοχή του Χαϊδαρίου. Άφησε για λίγο εκτεθειμένο το πορτοφόλι της για να επιλέξει τσίχλες με αποτέλεσμα άτομο που βρέθηκε δίπλα της να το κλέψει και να διαφύγει με το ΙΧ του. Για καλή της τύχη όμως το περίπτερο διέθετε κάμερα ασφαλείας και με τη βοήθεια των αστυνομικών το πορτοφόλι επέστρεψε στα χέρια της. Όπως εξήγησε σε story που δημοσίευσε στο λογαριασμό της στο Instagram, η Ευρυδίκη Παπαδοπούλου, γρήγ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι