Ο Γιώργος Καραμίχος αποκαλύπτει για τον καρκίνο: «Κατεβάζει ο γιατρός τη μάσκα και μου λέει… δεν θέλω να σας τρομάξω»

12:22 - 16/05/2023

Λίγες μέρες μετά τη δημόσια εξομολόγησή του για την πρόσφατη περιπέτειά του με τον καρκίνο, ο Γιώργος Καραμίχος βρέθηκε στο […] The post Ο Γιώργος Καραμίχος αποκαλύπτει για τον καρκίνο: «Κατεβάζει ο γιατρός τη μάσκα και μου λέει… δεν θέλω να σας τρομάξω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Aποκαλυπτικός Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Κατεβάζει ο γιατρός τη μάσκα και μου λέει… δεν θέλω να σας τρομάξω»

O Γιώργος Καραμίχος βρέθηκε στο Πρωινό, lίγες μέρες μετά τη δημόσια εξομολόγησή του για την πρόσφατη περιπέτειά του με τον καρκίνο. Ο ηθοποιός αποκάλυψε στον Γιώργο Λιάγκα λεπτομέρειες σχετικά με το πρόβλημα υγείας του, πώς το εντόπισε και πως κατάφερε να το ξεπεράσει.O Γιώργος Καραμίχος βρέθηκε στο Πρωινό, lίγες μέρες μετά τη δημόσια εξομολόγησή του για την πρόσφατη περιπέτειά του με τον καρκίνο. Ο ηθοποιός αποκάλυψε στον Γιώργο Λιάγκα λεπτομέρειες σχετικά με το πρόβλημα υγείας του, πώς το εντόπισε και πως κατάφερε να το ξεπεράσει.«Η επέμβαση έγινε στις 24 Μαρτίου. Πήγα με την κόρη μου να εξεταστούμε […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Καραμίχος: «Κατεβάζει ο γιατρός τη μάσκα και μου λέει… δεν θέλω να σας τρομάξω»

Η εξομολόγηση του γισ τον καρκίνο

Διαβάστε το στο news.gr

Γιώργος Καραμίχος: «Κατεβάζει ο γιατρός τη μάσκα και μου λέει… έχεις καρκίνο»

"Έπρεπε να κάνουμε εισαγωγή την ίδια μέρα. Λέω πρέπει να φύγω και μου λένε δική σας είναι η ζωή αλλά στη θέση σας δεν θα το άφηνα", εξομολογείται ο Γιώργος Καραμίχος.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: "Κατεβάζει ο γιατρός τη μάσκα και μου λέει… δεν θέλω να σας τρομάξω"

Αποκαλύπτει πως ξεπέρασε το πρόβλημα υγείας του

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»