Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Στην ταχεία βιοψία βρέθηκε κακοήθεια, αφαίρεσαν και λεμφαδένες»

12:44 - 16/05/2023

Ο Γιώργος Καραμίχος φιλοξενήθηκε στο Πρωινό και μίλησε στον Γιώργο Λιάγκα για τη διάγνωση με καρκίνο To άρθρο Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Στην ταχεία βιοψία βρέθηκε κακοήθεια, αφαίρεσαν και λεμφαδένες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Καραμίχος για διάγνωση με καρκίνο: «Βρέθηκε κακοήθεια, αφαίρεσαν και λεμφαδένες»

Η πρώτη συνέντευξη του ηθοποιού μετά την αποκάλυψη, ότι διαγνώστηκε με καρκίνο - «Βρήκαν έναν όζο στο πνεύμονα» είπε - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Στην ταχεία βιοψία βρέθηκε κακοήθεια, αφαίρεσαν και λεμφαδένες»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό»...

Διαβάστε το στο Zougla

Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Έχει πάει αλλού; Θα ζήσω;»

Συγκλονίζει ο αγαπημένος ηθοποιός Γιώργος Καραμίχος λίγες ημέρες μετά την εξομολόγησή του για την περιπέτειά του με τον καρκίνο.

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Εχει πάει αλλού; Θα ζήσω;»

Συγκλονίζει ο αγαπημένος ηθοποιός Γιώργος Καραμίχος λίγες ημέρες μετά την εξομολόγησή του για την περιπέτειά του με τον καρκίνο.

Διαβάστε το στο tanea.gr

Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Στην ταχεία βιοψία βρέθηκε κακοήθεια, αφαίρεσαν και λεμφαδένες»

Καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό» ήταν ο Γιώργος Καραμίχος, η οποία αναφέρθηκε στη μάχη του με τον καρκίνο και την αποκάλυψη που έκανε σε παρουσίαση βιβλίου. «Έγιναν όλα πάρα πολύ γρήγορα. Η επέμβαση έγινε στις 24 Μαρτίου. Πήγα με την κόρη μου για να κάνουμε εξετάσεις. Δεν είχα κανένα σύμπτωμα και μάλιστα την επόμενη ημέρα θα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Έχει πάει αλλού; Θα ζήσω;»

Συγκλονίζει ο αγαπημένος ηθοποιός Γιώργος Καραμίχος λίγες ημέρες μετά την εξομολόγησή του για την περιπέτειά του με τον καρκίνο

Διαβάστε το στο thebest.gr

Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Στην ταχεία βιοψία βρέθηκε κακοήθεια, αφαίρεσαν και λεμφαδένες… θα ζήσω;»

Γιώργος Καραμίχος: Συγκλονίζει ο αγαπημένος ηθοποιός Γιώργος Καραμίχος λίγες ημέρες μετά την δημόσια εξομολόγησή του για την περιπέτειά του με τον καρκίνο. Ο γοητευτικός πρωταγωνιστής Γιώργος Καραμίχος άνοιξε την καρδιά του στον Γιώργο Λιάγκα μιλώντας με  περισσότερες λεπτομέρειες για το πρόβλημα υγείας του. Συγκεκριμένα ο Γιώργος Καραμίχος ανέφερε: «Η επέμβαση έγινε στις 24 Μαρτίου. Πήγα […] Το άρθρο Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Στην ταχεία βιοψία βρέθηκε κακοήθεια, αφαίρεσαν και λεμφαδένες… θα ζήσω;» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Συγκλονίζει ο Γιώργος Καραμίχος για τον καρκίνο: «Στην ταχεία βιοψία βρέθηκε κακοήθεια, αφαίρεσαν και λεμφαδένες»

Ο Γιώργος Καραμίχος φιλοξενήθηκε στο Πρωινό και μίλησε στον Γιώργο Λιάγκα για τη διάγνωση με καρκίνο και την αποκάλυψη που έκανε σε παρουσίαση βιβλίου. Ο γνωστός ηθοποιός εξομολογήθηκε στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1: «Έγιναν όλα πάρα πολύ γρήγορα. Η επέμβαση έγινε στις 24 Μαρτίου. Πήγα με την κόρη μου για να κάνουμε εξετάσεις. Δεν είχα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»