Σοφία Βογιατζάκη για Γιώργο Κιμούλη: «Τον λατρεύω από 10 ετών, δεν με επηρεάζουν οι γνώμες»

13:44 - 16/05/2023

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Σοφία Βογιατζάκη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη». Η γνωστή ηθοποιός, To άρθρο Σοφία Βογιατζάκη για Γιώργο Κιμούλη: «Τον λατρεύω από 10 ετών, δεν με επηρεάζουν οι γνώμες» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Βογιατζάκη για την επερχόμενη συνεργασία της με τον Γιώργο Κιμούλη: Τον λατρεύω από 10 ετών, δεν με επηρεάζουν οι γνώμες

Στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» μίλησε την Τρίτη (16/5) η Σοφία Βογιατζάκη μετά την πρόταση που της έγινε να συνεργαστεί με τον Γιώργο Κιμούλη στην περιοδεία που θα κάνει με τη «Δωδεκάτη νύχτα». «Η πρόταση έγινε, κάποια στιγμή με πήρε τηλέφωνο ο Γιώργος Κιμούλης. Εμένα η χαρά και η τιμή είναι μεγάλη, γιατί είναι ένας άνθρωπος που τον λατρεύω από 10 χρονών. Έχω φτάσει 52 – 40 χρόνια μετά – και εξακολουθώ να τον λατρεύω. Είναι μεγάλη η χαρά μου. Θεωρώ πως ο Γιώργος Κιμούλης είναι από τα μεγαλύτερα κεφάλαια του ελληνικού θεάτρου και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτή τη δουλειά», δήλωσε αρχικά η Σοφία Βογιατζάκη. «Όχι μόνο όταν με πήρε τηλέφωνο, αλλά και τώρα που είμαι στις πρόβες και τον α

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Σοφία Βογιατζάκη για Γιώργο Κιμούλη: «Είναι μεγάλη η χαρά και η τιμή που συνεργάζομαι μαζί του»

Η Σοφία Βογιατζάκη έδωσε συνέντευξη και μίλησε για την πρόταση που δέχτηκε να συνεργαστεί με τον Γιώργο Κιμούλη, στην περιοδεία με την παράσταση «Δωδέκατη νύχτα». Η ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Πάμε Δανάη» και αρχικά δήλωσε: «Με πήρε ο Γιώργος Κιμούλης τηλέφωνο κάποια στιγμή. Είναι μεγάλη η χαρά και η τιμή μου, γιατί είναι ένας άνθρωπος […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σοφία Βογιατζάκη για Γιώργο Κιμούλη: «Τον λατρεύω από 10 ετών, δεν με επηρεάζουν οι γνώμες»

Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Σοφία Βογιατζάκη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη».Μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη παραχώρησε η Σοφία Βογιατζάκη στην εκπομπή «Πάμε Δανάη».Η γνωστή ηθοποιός, μεταξύ άλλων, μίλησε για την συνεργασία της με τον Γιώργο Κιμούλη στην παράσταση «Δωδέκατη Νύχτα», ενώ αναφέρθηκε και στις καταγγελίες που βαραίνουν τον ηθοποιό, για άσκηση βίας σε συναδέλφους του. «Η πρόταση έγινε, κάποια στιγμή με πήρε τηλέφωνο ο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»