Έλλη Κοκκίνου: Η αντίδραση σε ερώτηση για την προσωπική της ζωή – «Ποιος σύντροφός μου;»

16:00 - 17/05/2023

Η Έλλη Κοκκίνου παραχώρησε δηλώσεις στο «Πρωινό» και στον Γρηγόρη Μπάκα, σχολιάζοντας τη φετινή Eurovision και To άρθρο Έλλη Κοκκίνου: Η αντίδραση σε ερώτηση για την προσωπική της ζωή – «Ποιος σύντροφός μου;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Κοκκίνου: Η αντίδρασή της σε ερώτηση για την προσωπική της ζωή

Η Έλλη Κοκκίνου παραχώρησε δηλώσεις στο «Πρωινό» και στον Γρηγόρη Μπάκα, σχολιάζοντας τη φετινή Eurovision και τις εμφανίσεις που ξεχώρισε. Η γνωστή τραγουδίστρια αποκάλυψε πως στο παρελθόν είχε δεχτεί πρόταση από την ΕΡΤ για τον μουσικό διαγωνισμό, ωστόσο εκείνη την περίοδο η Έλλη Κοκκίνου ήταν έγκυος στον γιο της, Αλέξανδρο. «Το 2008 μου έγινε η […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»