Ανδρέας Μικρούτσικος σε Κατερίνα Καινούργιου: «Με έχεις χαμηλής νοημοσύνης και δεν καταλαβαίνω πότε κάνεις πλάκα;»

11:56 - 18/05/2023

Με αφορμή την αναφορά του Άρη Πορτοσάλτε στην Άντζυ Σαμίου το πρωί της Πέμπτης 18/5 στην To άρθρο Ανδρέας Μικρούτσικος σε Κατερίνα Καινούργιου: «Με έχεις χαμηλής νοημοσύνης και δεν καταλαβαίνω πότε κάνεις πλάκα;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Την «είπε» ο Μικρούτσικος στην Καινούργιου: «Με έχεις για χαμηλής νοημοσύνης;» (video)

Ιδιαίτερα… αυστηρός εμφανίστηκε ο Ανδρέας Μικρούτσικος στην σημερινή εκπομπή Super Κατερίνα ενώ είχε και έναν έντονο διάλογο με την Κατερίνα Καινούργιου. Πιο συγκεκριμένα όταν η Κατερίνα Καινούργιου ανέφερε «Όλοι ξέρουμε τι ψηφίζει ο Ανδρέας Μικρούτσικος», σημειώνοντας ότι κάνει πλάκα ο Ανδρέας Μικρούτσικος φάνηκε να εκνευρίζεται. Ανδρέας Μικρούτσικος: Γιατί κάθε φορά που κάνεις πλάκα μου λες …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Μικρούτσικος σε Καινούργιου: «Με έχεις χαμηλής νοημοσύνης;»

Μικρούτσικος: Με αφορμή την αναφορά του Άρη Πορτοσάλτε στην Άντζυ Σαμίου η Κατερίνα Καινούργιου και οι συνεργάτες σχολίασαν τον δημοσιογράφο Η παρουσιάστρια, τόνισε πως θα προτιμούσε οι δημοσιογράφοι και οι παρουσιαστές των ενημερωτικών εκπομπών να μην δείχνουν τόσο έντονα τα πολιτικά κόμματα που υποστηρίζουν. Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου ΕΔΩ The post Μικρούτσικος σε Καινούργιου: «Με έχεις χαμηλής νοημοσύνης;» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Μικρούτσικος σε Καινούργιου: «Με έχεις για χαμηλής νοημοσύνης;»

Ένα αστείο της Κατερίνας Καινούργιου στάθηκε η αφορμή για να εκνευριστεί ο Ανδρέας Μικρούτσικος. The post Μικρούτσικος σε Καινούργιου: «Με έχεις για χαμηλής νοημοσύνης;» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»