Νικολέττα Ραλλή: «Έκοψα τον θηλασμό γιατί έπαθα πάρεση φωνητικών χορδών, δεν μπορούσα να μιλήσω»

11:10 - 19/05/2023

Στην εκπομπή «Μα-μάδες» θα βρεθεί καλεσμένη η Νικολέττα Ράλλη το Σάββατο 19/5. Η γνωστή παρουσιάστρια, σε To άρθρο Νικολέττα Ραλλή: «Έκοψα τον θηλασμό γιατί έπαθα πάρεση φωνητικών χορδών, δεν μπορούσα να μιλήσω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

H Νικολέττα Ράλλη εξομολογείται: «Έκοψα τον θηλασμό γιατί έπαθα πάρεση φωνητικών χορδών»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Μα-μάδες» ήταν η Νικολέττα Ράλλη, η οποία μίλησε στην Τζένη Θεωνά, για την εγκυμοσύνη και την γέννα της, τις κρίσεις πανικού και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε μετά την γέννηση της κόρης της. Απόσπασμα από τη συνέντευξή της που θα προβληθεί το Σάββατο 19/5 είδαμε το πρωί της Παρασκευής στο Happy Day. «Στα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νικολέττα Ράλλη: «Τον θηλασμό τον σταμάτησα όταν έπαθα πάρεση φωνητικών χορδών»

H Νικολέττα Ράλλη έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη και μεταξύ άλλων, μίλησε για την εγκυμοσύνη της, τις κρίσεις πανικού και τις δυσκολίες που αντιμετώπισε μετά την γέννηση της κόρης της. Η γνωστή παρουσιάστρια, θα βρεθεί καλεσμένη την εκπομπή «Μα-μάδες» και στο απόσπασμα που προβλήθηκε στο Happy Day ανέφερε μεταξύ άλλων: «Στα καλά καθούμενα εκεί που εγώ ξέρω και […] The post Νικολέττα Ράλλη: «Τον θηλασμό τον σταμάτησα όταν έπαθα πάρεση φωνητικών χορδών» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»