Αγγελική Ηλιάδη: «Τη ζωή μου τη σημάδεψαν δύο πράγματα. Πήγα σε ψυχίατρο»

11:40 - 19/05/2023

H Αγγελική Ηλιάδη μίλησε για τη δολοφονία του Μπάμπη Λαζαρίδη και του γιους της, αλλά και την περιπέτεια που πέρασε με την υγεία της. Συγκεκριμένα, η τραγουδίστρια ανέφερε στο Happy Day: «Είναι κάτι που δεν περιγράφεται με λόγια. Έχω επιλέξει εδώ και πάρα πολλά χρόνια να το τοποθετήσω σε ένα κουτάκι στο πίσω μέρος του […] The post Αγγελική Ηλιάδη: «Τη ζωή μου τη σημάδεψαν δύο πράγματα. Πήγα σε ψυχίατρο» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αγγελική Ηλιάδη: Πέρασα κρίσεις πανικού, πήγα σε ψυχίατρο και πήρα χάπια

“Τα έκοψα σε τρεις μήνες και δόξα τω Θεώ από τότε δεν με έχει πιάσει” ανέφερε η Αγγελική Ηλιάδη. Η Αγγελική Ηλιάδη παραχώρησε συνέντευξη στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη και μίλησε μεταξύ άλλων για την απώλεια του Μπάμπη Λαζαρίδη και τις δυσκολίες που βίωσε με τις κρίσεις πανικού.  «Είναι κάτι που δεν περιγράφεται ... Περισσότερα To άρθρο Αγγελική Ηλιάδη: Πέρασα κρίσεις πανικού, πήγα σε ψυχίατρο και πήρα χάπια δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αγγελική Ηλιάδη: Πέρασα κρίσεις πανικού, πήγα σε ψυχίατρο και πήρα χάπια

“Τα έκοψα σε τρεις μήνες και δόξα τω Θεώ από τότε δεν με έχει πιάσει” ανέφερε η Αγγελική Ηλιάδη. Η Αγγελική Ηλιάδη παραχώρησε συνέντευξη στο Happy Day και στην Όλγα Λαφαζάνη και μίλησε μεταξύ άλλων για την απώλεια του Μπάμπη Λαζαρίδη και τις δυσκολίες που βίωσε με τις κρίσεις πανικού. «Είναι κάτι που δεν περιγράφεται […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»