Σάββας Πούμπουρας: «Ήταν πολύ σκληρό το δεκαήμερο μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της βιοψίας»

12:42 - 19/05/2023

Ο Σάββας Πούμπουρας μίλησε στην Super Κατερίνα για την περιπέτεια υγείας που πέρασε και τις εξετάσεις που είχε κάνει. Στην […] The post Σάββας Πούμπουρας: «Ήταν πολύ σκληρό το δεκαήμερο μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της βιοψίας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σάββας Πούμπουρας: Ήταν πολύ σκληρό το δεκαήμερο μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της βιοψίας

“Είμαι από τους τυχερούς ευτυχώς γιατί υπάρχουν περιπτώσεις άσχημες πολύ” δήλωσε ο Σάββας Πούμπουρας. Ο Σάββας Πούμπουρας μίλησε στην κάμερα της Super Κατερίνα για την περιπέτεια υγείας που πέρασε πρόσφατα και το δοκιμαστικό του 5 x 5. “Μια χαρά είμαστε δόξα τω Θεώ. Όλα καλά. Ήταν ένα μεγάλο σοκ αυτό κι αυτό το δεκαήμερο μέχρι ... Περισσότερα To άρθρο Σάββας Πούμπουρας: Ήταν πολύ σκληρό το δεκαήμερο μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της βιοψίας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Σάββας Πούμπουρας: «Ήταν μεγάλο σοκ μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της βιοψίας»

Ο Σάββας Πούμπουρας μίλησε για την περιπέτεια που πέρασε με την υγεία του.

Διαβάστε το στο in.gr

Συγκλονίζει ο Σάββας Πούμπουρας: «Ήταν μεγάλο σοκ μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της βιοψίας»

Σάββας Πούμπουρας: Μετά τη μεγάλη περιπέτεια με την υγεία του, ο παρουσιαστής Σάββας Πούμπουρας μίλησε για τις στιγμές αγωνίας που έζησε μέχρι να πάρει τα αποτελέσματα της βιοψίας για 3 ελιές που αφαίρεσε. «Μια χαρά είμαστε δόξα τω Θεώ. Όλα καλά. Ήταν μεγάλο σοκ αυτό το δεκαήμερο. Μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα ήταν σκληρό. Είμαι […] Το άρθρο Συγκλονίζει ο Σάββας Πούμπουρας: «Ήταν μεγάλο σοκ μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της βιοψίας» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ο Σάββας Πούμπουρας συγκλονίζει: «Ήταν πολύ σκληρό το δεκαήμερο μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της βιοψίας»

Ο Σάββας Πούμπουρας μίλησε στην κάμερα της Super Κατερίνα για την περιπέτεια υγείας που πέρασε πρόσφατα και το δοκιμαστικό του 5 x 5. Ο Σάββας Πούμπουρας μίλησε στην κάμερα της Super Κατερίνα για την περιπέτεια υγείας που πέρασε πρόσφατα και το δοκιμαστικό του 5 x 5. “Μια χαρά είμαστε δόξα τω Θεώ. Όλα καλά. Ήταν ένα μεγάλο σοκ αυτό κι αυτό το δεκαήμερο μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα ήταν σκληρό. Είμαι από τους τυχερούς ευτυχώς γιατί υπάρχουν περιπτώσεις […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Σάββας Πούμπουρας: «Ήταν πολύ σκληρό το δεκαήμερο μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της βιοψίας»

Ο Σάββας Πούμπουρας έκανε δηλώσεις στην εκπομπή «Super Κατερίνα» και μίλησε πρώτη φορά για την περιπέτεια To άρθρο Σάββας Πούμπουρας: «Ήταν πολύ σκληρό το δεκαήμερο μέχρι να πάρω τα αποτελέσματα της βιοψίας» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Σάββας Πούμπουρας: Η περιπέτεια της υγείας του και τα αποτελέσματα της βιοψίας

“Ήταν ένα μεγάλο σοκ” είπε ο Σάββας Πούμπουρας για την περιπέτεια της υγείας του. Τι δήλωσε για τα αποτελέσματα των εξετάσεων. Το μήνυμα για την πρόληψη που είχε στείλει μέσω Instagram. Δηλώσεις στην εκπομπή “Super Κατερίνα” έκανε την Παρασκευή (19/05) ο Σάββας Πούμπουρας, ο οποίος αναφέρθηκε στην περιπέτεια υγείας που πέρασε πριν από λίγο καιρό, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»