Σοφία Βογιατζάκη: «Σπάει» τη σιωπή της για τον Αλέξη Γεωργούλη – «Είναι ένας γλύκας, αυτή είναι η προσωπική μου άποψη»

12:58 - 20/05/2023

Η Σοφία Βογιατζάκη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι!» και για πρώτη φορά σχολίασε δημόσια To άρθρο Σοφία Βογιατζάκη: «Σπάει» τη σιωπή της για τον Αλέξη Γεωργούλη – «Είναι ένας γλύκας, αυτή είναι η προσωπική μου άποψη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σοφία Βογιατζάκη για Αλέξη Γεωργούλη: «Είναι ένας γλύκας, ένας άνθρωπος που έχει μόνο θετικές προθέσεις»

«Τον έχω δει σε αρκετές εκδοχές και φάσεις του, ούτε μία στο δισεκατομμύριο δεν πάει στο μυαλό μου» δήλωσε η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Σοφία Βογιατζάκη για Αλέξη Γεωργούλη: «Είναι ένα παιδί γούτσου γούτσου»

Η Σοφία Βογιατζάκη έχει να πει τα καλύτερα για τον Αλέξη Γεωργούλη και τον Γιώργο ΚιμούληΠερισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Σοφία Βογιατζάκη για Γεωργούλη: «Είναι ένας γλύκας, αυτή είναι η προσωπική μου άποψη»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Χαμογέλα και Πάλι!» ήταν η Σοφία Βογιατζάκη, η οποία για πρώτη φορά σχολίασε δημόσια τις καταγγελίες εις βάρος του ηθοποιού και φίλου της Αλέξη Γεωργούλη για βιασμό και πρόκληση σωματικής βλάβης. «Σοκαρίστηκα. Αισθάνομαι ότι τον Αλέξη όπως τον ξέρω εγώ και τον έχω ζήσει και τον έχω δει σε αρκετές εκδοχές και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Σοφία Βογιατζάκη για τον Αλέξη Γεωργούλη – «Είναι ένας γλύκας, αυτή είναι η προσωπική μου άποψη»

Στον καναπέ του «Χαμογέλα και Πάλι» κάθισε η γνωστή ηθοποιός Σοφία Βογιατζάκη και μίλησε για τη ζωή της και τα επαγγελματικά της. Καλεσμένη της Σίσσυς Χρηστίδου και του «Χαμογέλα και Πάλι!» βρέθηκε η Σοφία Βογιατζάκη. Η ηθοποιός μίλησε για την εμπειρία της στο J2US. «Ήταν πανέμορφη εμπειρία, το ευχαριστήθηκα, το χάρηκα πολύ, δοκιμάστηκα σε πράγματα, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»