Νικολέτα Ράλλη: Πήγα σε ψυχίατρο και πήρα φαρμακευτική αγωγή μετά τη γέννα – Έλεγα «γιατί Θεέ μου» και έκλαιγα

18:28 - 20/05/2023

Η ηθοποιός και παρουσιάστρια Νικολέτα Ράλλη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Τζένης Θεωνά, «Μαμα-δες» στην ΕΡΤ2, το απόγευμα του Σαββάτου, και – μεταξύ άλλων- αναφέρθηκε στην περίοδο που έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδάκι.Η ηθοποιός και παρουσιάστρια Νικολέτα Ράλλη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή της Τζένης Θεωνά, «Μαμα-δες» στην ΕΡΤ2, το απόγευμα του Σαββάτου, και – μεταξύ άλλων- αναφέρθηκε στην περίοδο που έφερε στον κόσμο το πρώτο της παιδάκι.Πιο συγκεκριμένα, η Νικολέτα Ράλλη σημείωσε χαρακτηριστικά πως «νομίζω πως το χειρότερο κομμάτι είναι η γέννα, το μαιευτήριο. Παιδιά, τι να […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νικολέττα Ράλλη: Πήγα στον ψυχίατρο και ακολούθησα φαρμακευτική αγωγή

Όλα όσα εξομολογήθηκε η Νικολέττα Ράλλη στη νέα τηλεοπτική της συνέντευξη. Τη Τζένη Θεωνά συνάντησε η Νικολέττα Ράλλη στις “Μαμά-δες” όπου και μίλησε για την δύσκολη για την ίδια περίοδο μετά τον ερχομό του πρώτου της παιδιού στον κόσμο. “Νομίζω πως το χειρότερο κομμάτι είναι η γέννα, το μαιευτήριο. Παιδιά, τι να σας πω; Μιλάμε ... Περισσότερα To άρθρο Νικολέττα Ράλλη: Πήγα στον ψυχίατρο και ακολούθησα φαρμακευτική αγωγή δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»