Ελεονώρα Μελέτη - Θοδωρής Μαροσούλης: Τι έγραψε η παρουσιάστρια για την επέτειο έξι χρόνων - «Με αποδέχεται όπως είμαι»

08:48 - 21/05/2023

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε γιατί αγαπά τόσο πολύ τον σύζυγό της

Διαβάστε Περισσότερα στο Παραπολιτικά
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελεονώρα Μελέτη – Θοδωρής Μαρασούλης: Γιόρτασαν τα 6 χρόνια γνωριμίας τους – «Με αποδέχεται όπως είμαι»

Η Ελεονώρα Μελέτη γιόρτασε το Σάββατο τα 6 χρόνια γνωριμίας της με τον σύντροφό της, Θοδωρή Μαρασούλη. Το ζευγάρι γνωρίστηκε σε βραδινή έξοδο και από τότε, έχουν αποφασίσει να χαράξουν μαζί μια κοινή πορεία. Κάνοντας μια δημοσίευση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η παρουσιάστρια εξέφρασε δημοσίως την αγάπη της για τον σύντροφο και πατέρα του παιδιού της, της μικρής Αλεξάνδρας, γράφοντας κάποια γλυκά λόγια για εκείνον. Δείτε την ανάρτηση της Ελεονώρας Μελέτη «Πριν 6 χρόνια τέτοια μέρα ήταν Σάββατο! Κ ετοιμαζόμουν για έξοδο χωρίς να έχω φανταστεί ότι θα τον γνώριζα. Έχουν περάσει 6 χρόνια. Έξι χρόνια με χαρές, γέλια κ ευχάριστα γεγονότα αλλά κ δυσκολίες, εμπόδια κ προβλήματα. Ω

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Ελεονώρα Μελέτη – Θοδωρής Μαρασούλης: Γιόρτασαν τα 6 χρόνια γνωριμίας τους – «Με αποδέχεται όπως είμαι»

Η Ελεονώρα Μελέτη γιόρτασε το Σάββατο τα 6 χρόνια γνωριμίας της με τον σύντροφό της, Θοδωρή Μαρασούλη. Το ζευγάρι γνωρίστηκε σε βραδινή έξοδο και από τότε, έχουν αποφασίσει να χαράξουν μαζί μια κοινή πορεία. Κάνοντας μια δημοσίευση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η παρουσιάστρια εξέφρασε δημοσίως την αγάπη της για τον σύντροφο και πατέρα […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Διαβάστε στην Απογευματινή: Ο Κασσελάκης ανακάλυψε την... πυρίτιδα - Καλά νέα από το υπουργείο Εργασίας, ανεβαίνουν τα ποσά για το εφάπαξ, μπουνιές και χυδαιότητες στη Βουλή, off οι Σπαρτιάτες από τις ευρωεκλογές

Ξυλοδαρμός στην Βουλή: Με 10 χρόνια φυλακή κινδυνεύει ο ανεξάρτητος βουλευτής Κ. Φλώρος - Στη ΓΑΔΑ πέρασε το βράδυ, σήμερα η απολογία του

Επιχείρηση “Βορράς” από τον Κυριάκο Μητσοτάκη ενόψει ευρωεκλογών - Στο Μαξίμου σήμερα οι βουλευτές της ΝΔ σε Θεσσαλία, Κεντρική και Δυτική Μακεδονία

Premier League: Νίκη εξάδας για την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ήττα... πισωγύρισμα για την Νιουκάστλ

Έβερτον - Λίβερπουλ 2-0: Ονείρωξη για τα "ζαχαρωτά", στερούν το πρωτάθλημα από τη συντοπίτισσα

Αλέξης Κούγιας: Συγκίνησε την Έλενα Παπαβασιλείου - "Με έσωσε συγγενής σας"