Μαρέβα Μητσοτάκη: Οι ευχές στον γιο της, Κωνσταντίνο για την ονομαστική γιορτή του – Φωτογραφία

10:28 - 21/05/2023

Σήμερα είναι μια πολύ ξεχωριστή ημέρα για την οικογένεια του Κυριάκου Μητσοτάκη από διπλής άποψης! Κυριακή To άρθρο Μαρέβα Μητσοτάκη: Οι ευχές στον γιο της, Κωνσταντίνο για την ονομαστική γιορτή του – Φωτογραφία δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Λάλος: Οι ευχές του για την ονομαστική εορτή της γυναίκας του

Δείτε τη φωτογραφία που ανέβασε

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρέβα Μητσοτάκη: Το τρυφερό μήνυμα στον γιο της, Κωνσταντίνο για την ονομαστική του εορτή

Την ονομαστική του εορτή έχει σήμερα ο γιος του Κυριάκου Μητσοτάκη και της Μαρέβας Μητσοτάκη. Με αφορμή αυτό η Μαρέβα Γκραμπόφσκι – Μητσοτάκη ευχήθηκε στον γιο της, Κωνσταντίνο με μια τρυφερή ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. «Χρόνια Πολλά Κωνσταντίνε μου. Να σε χαιρόμαστε. Να έχεις πάντα υγεία, αγάπη και να παραμείνεις τόσο μοναδικός. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρέβα Μητσοτάκη: Οι τρυφερές ευχές στον γιο της, Κωνσταντίνο Μητσοτάκη για την ονομαστική του εορτή

Τις ευχές της στον γιο της, Κωνσταντίνο, που γιορτάζει σήμερα (21/5) την ονομαστική του εορτή έδωσε μέσω Instagram η σύζυγος του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη, Μαρέβα Γκραμπόφσκι – Μητσοτάκη. Ανεβάζοντας μία τρυφερή φωτογραφία όπου είναι αγκαλιά με τον γιο της, η Μαρέβα Μητσοτάκη έγραψε: «Χρόνια Πολλά Κωνσταντίνε μου. Να σε χαιρόμαστε. Να έχεις πάντα υγεία, αγάπη […] Το άρθρο Μαρέβα Μητσοτάκη: Οι τρυφερές ευχές στον γιο της, Κωνσταντίνο Μητσοτάκη για την ονομαστική του εορτή εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Οι τρυφερές ευχές της Μαρέβας Μητσοτάκη στον Κωνσταντίνο της για την ονομαστική του εορτή

Η Μαρέβα Μητσοτάκη ευχήθηκε στον Κωνσταντίνο Μητσοτάκη ο οποίος γιόρτασε με την αγαπημένη του, Μαρία Σάκκαρη.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο queen.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»