Έβαλε το γαμπριάτικο κοστούμι και πήγε να ψηφίσει λίγο πριν τον γάμο (vid)

11:48 - 21/05/2023

Πριν το γάμο του πήγε να ψηφίσει ένας νέος στο Αρκαλοχώρι της Κρήτης.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έβαλε το γαμπριάτικο κοστούμι και πήγε να ψηφίσει λίγο πριν τον γάμο

Πριν το γάμο του πήγε να ψηφίσει ένας νέος στο Αρκαλοχώρι της Κρήτης

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Πήγε να ψηφίσει με το γαμπριάτικο κουστούμι του: «Είναι προτεραιότητα – Τώρα θα πάμε για το γάμο»

Στο Αρκαλοχώρι της Κρήτης ένας νεαρός άνδρας, εμφανίστηκε σε εκλογικό κέντρο ντυμένος γαμπρός. Ο Κωνσταντίνος, ο οποίος γιορτάζει σήμερα, πήγε να ασκήσει το εκλογικό του δικαίωμα φορώντας το γαμπριάτικο του κουστούμι καθώς λίγη ώρα αργότερα θα παντρευόταν την αγαπημένη του, Ελένη. Η κάμερα του Star Channel συνάντησε τον νεαρό Κωνσταντίνο ο οποίος εξήγησε γιατί πήγε με το γαμπριάτικο του κουστούμι να ψηφίσει. «Ο γάμος είναι νωρίς και δεν θα έχω αργότερα τον χρόνο ώστε να πάω να ψηφίζω, οπότε επέλεξα από τώρα να το κάνω. Σήμερα είναι η γιορτή μου, Κωνσταντίνου και Ελένης και η γιορτή της δημοκρατίας κι έκανα το εκλογικό μου καθήκον να ψηφίσω. Είναι προτεραιότητα και τώρα θα πάμε για τον γάμ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Εκλογές 2023: Πήγε να ψηφίσει με το γαμπριάτικο κοστούμι την ημέρα της γιορτής του, λίγο πριν το γάμο

Σύμφωνα με τη δημοσιογράφο του Star, Γωγώ Αποστολάκη, ο εορταζόμενος Κωνσταντίνος πήγε στο εκλογικό κέντρο ντυμένος γαμπρός, αφού λίγο αργότερα θα παντρευόταν την αγαπημένη του, Ελένη στο Αρκαλοχώρι της Κρήτης.Σύμφωνα με τη δημοσιογράφο του Star, Γωγώ Αποστολάκη, ο εορταζόμενος Κωνσταντίνος πήγε στο εκλογικό κέντρο ντυμένος γαμπρός, αφού λίγο αργότερα θα παντρευόταν την αγαπημένη του, Ελένη στο Αρκαλοχώρι της Κρήτης.Ο ίδιος ανέφερε στην κάμερα του Star: «Ο γάμος είναι νωρίς και δεν θα έχω αργότερα τον χρόνο ώστε να πάω να ψηφίζω, οπότε επέλεξα από […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Εκλογές 2023: Ζευγάρι στα Χανιά πήγε να ψηφίσει αμέσως μετά τον γάμο του

Όπως αναφέρει το zarpanews.gr, ο Μπάμπης και η Άννα ήταν ο γαμπρός και η νύφη που πήγαν να ψηφίσουν σήμερα […] The post Εκλογές 2023: Ζευγάρι στα Χανιά πήγε να ψηφίσει αμέσως μετά τον γάμο του appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Ζευγάρι στα Χανιά πήγε να ψηφίσει αμέσως μετά τον γάμο του (video)

Ακόμη ένα ζευγάρι πήγε να ψηφίσει στις φετινές εκλογές την ημέρα του γάμου του. Μετά το νιόπαντρο ζευγάρι στις Σέρρες, μια νύφη και ένας γαμπρός στα Χανιά έφτασαν στο εκλογικό κέντρο τους για να ψηφίσουν αμέσως μετά τον γάμο τους. Ο Μπάμπης και η Άννα παντρεύτηκαν το πρωί της Κυριακής 21ης Μαΐου στον Ιερό Ναό …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

EuroLeague: Πρώτη φορά σε 19 χρόνια που έγιναν τρία... break στα Game 1

Κάνααν: «Ακόμα δεν έχει τελειώσει τίποτα, θα είναι μια μεγάλη σειρά»

Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός: Η πανηγυρική φωτογραφία Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου

Έρχεται από τον ορίζοντα

ΜακΚίσικ: «Είμαστε ομάδα με πολύ ταλέντο και το δείξαμε με τον καλύτερο τρόπο»

Φαλ: «Δεν είμαστε άνετοι με το 1-0, χρειαζόμαστε τρεις νίκες για το Final Four»