Όλγα Τρέμη – Εκλογές 2023: Η επανεμφάνιση στην τηλεόραση μετά από καιρό

20:00 - 21/05/2023

Στον ενημερωτικό μαραθώνιο του Open βρέθηκε το απόγευμα της 21ης Μαίου η Όλγα Τρέμη, η οποία To άρθρο Όλγα Τρέμη – Εκλογές 2023: Η επανεμφάνιση στην τηλεόραση μετά από καιρό δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

ΣΥΡΙΖΑ – Εκλογές 2023: Η επόμενη μέρα μετά την οδυνηρή ήττα

Ο Αλέξης Τσίπρας λίγες ώρες μετά την συντριπτική ήττα για τον ΣΥΡΙΖΑ τοποθετήθηκε και προανήγγειλε άμεσα αλλαγές

Διαβάστε το στο tanea.gr

Εκλογές 2023: Η επανεμφάνιση της Όλγας Τρέμη μετά από καιρό

Η Όλγα Τρέμη επέστρεψε το βράδυ των εκλογών στον τηλεοπτικό αέρα. Η δημοσιογράφος εμφανίστηκε μέσα από τη συχνότητα του Open, προκειμένου να σχολιάσει τα αποτελέσματα των εθνικών εκλογών. Ο Νίκος Στραβελάκης έδωσε τον λόγο στην Όλγα Τρέμη, η οποία σημείωσε για την προεκλογική εκστρατεία των κομμάτων: «Σε μεγάλο βαθμό ήταν ανούσια αυτή η προεκλογική εκστρατεία. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Όλγα Τρέμη: Με ιδιαίτερο σακάκι έκανε επανεμφάνιση στην τηλεόραση τη βραδιά των εκλογών

Η Όλγα Τρέμη έκανε την πρώτη της τηλεοπτική εμφάνιση μετά από καιρό τη βραδιά των εκλογών. Βρέθηκε στο πλευρό του Δημήτρη Καμπουράκη και του Νίκου Στραβελάκη στο Open. Η δημοσιογράφος επέλεξε ένα off white σακάκι με ιδιαίτερο σχέδιο και κόκκινα κουμπιά. Συμπλήρωσε το look της με ασημένιους κρίκους με λάμψεις και βραχιόλια. Στην τοποθέτησή της […] The post Όλγα Τρέμη: Με ιδιαίτερο σακάκι έκανε επανεμφάνιση στην τηλεόραση τη βραδιά των εκλογών appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»