«Λύγισε» η Μαρία Μενούνος: «Όταν μου είπαν ότι έχω πάλι καρκίνο, είπα: θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;»

13:10 - 22/05/2023

Στην κάμερα του Super Κατερίνα μίλησε η Μαρία Μενούνος. Η Ελληνοαμερικανή παρουσιάστρια βρίσκεται τις τελευταίες ημέρες στην Αθήνα μαζί με […] The post «Λύγισε» η Μαρία Μενούνος: «Όταν μου είπαν ότι έχω πάλι καρκίνο, είπα: θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μενούνος: Όταν μου είπαν ότι έχω πάλι καρκίνο, είπα «θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;»

Συγκινήθηκε η Ελληνοαμερικανίδα παρουσιάστρια, μιλώντας για την περιπέτεια της υγείας της και το παιδί που περιμένει μέσω παρένθετης μητέρας - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Η Μαρία Μενούνος συγκλονίζει μιλώντας για τον καρκίνο: «Είπα θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;»

Η Μαρία Μενούνος ήρθε στην Ελλάδα για λίγες ημέρες μαζί με τον σύζυγό της, Keven Undergaro και τον πατέρα της, Κώστα. Η γνωστή παρουσιάστρια, η οποία περιμένει σε λίγους μήνες το πρώτο της παιδί από παρένθετη μητέρα, μίλησε στην εκπομπή «Super Κατερίνα» για την απώλεια της μητέρας της και τη μάχη της με τον καρκίνο […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρία Μενούνος: «Όταν μου είπαν ότι έχω πάλι καρκίνο, είπα θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;»

Η Μαρία Μενούνος ήρθε στην Ελλάδα για λίγες ημέρες μαζί με τον σύζυγό της, Keven Undergaro και τον πατέρα της, Κώστα.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κατέρρευσε η Μαρία Μενούνος: Όταν μου είπαν ότι έχω πάλι καρκίνο, είπα «θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;»

Με δάκρυα στα μάτια η Μαρία Μενούνος, μίλησε στην κάμερα του Super Κατερίνα η Μαρία Μενούνος.Με δάκρυα στα μάτια η Μαρία Μενούνος, μίλησε στην κάμερα του Super Κατερίνα η Μαρία Μενούνος.«Είμαι πολύ χαρούμενη που είμαστε ξανά την Ελλάδα και τώρα πια είμαι αυθεντική Ελληνίδα. Ήρθαμε και για τον Μαραθώνιο, θέλουμε να καλέσουμε όλο τον κόσμο στον αυθεντικό Μαραθώνιο», ανέφερε αρχικά η Μαρία Μενούνος. «Έρχεται το κοριτσάκι μας το καλοκαίρι. Το […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Συγκινεί η Μαρία Μενούνος: «Όταν μου είπαν ότι έχω πάλι καρκίνο, είπα θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;»

Η Μαρία Μενούνος ήρθε στην Ελλάδα για λίγες ημέρες μαζί με τον σύζυγό της, Keven Undergaro To άρθρο Συγκινεί η Μαρία Μενούνος: «Όταν μου είπαν ότι έχω πάλι καρκίνο, είπα θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Συγκινεί η Μαρία Μενούνος: «Όταν μου είπαν ότι έχω πάλι καρκίνο, είπα θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;»

Η Μαρία Μενούνος ήρθε στην Ελλάδα για λίγες ημέρες μαζί με τον σύζυγό της, Keven Undergaro και τον πατέρα της, Κώστα. Η γνωστή παρουσιάστρια, η οποία περιμένει σε λίγους μήνες το πρώτο της παιδί από παρένθετη μητέρα, μίλησε στην εκπομπή Super Κατερίνα και την Μαρία Βλάχου για την απώλεια της μητέρας της και τη μάχη […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μαρία Μενούνος: «Όταν μου είπαν ότι έχω καρκίνο, είπα: θα έχω μωρό και δεν θα τη γνωρίσω;»

"Φοβήθηκα πολύ αλλά μετά έλεγα τις προσευχές μου στο δωμάτιό μου. Έλεγα: πώς έγινε αυτό το πράγμα;", εξομολογείται με δάκρυα στα μάτια η Μαρία Μενούνος.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Μαρία Μενούνος: "Όταν μου είπαν ότι έχω πάλι καρκίνο, είπα: θα έχω μωρό και δεν θα είμαι εδώ να τη γνωρίσω;"

"Φοβήθηκα πολύ αλλά μετά έλεγα τις προσευχές μου στο δωμάτιό μου"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»