Μαρία Μενούνος: Μιλάει για τον καρκίνο – «Φοβήθηκα ότι δεν θα γνωρίσω το μωρό μου»

15:06 - 22/05/2023

Μαρία Μενούνος: «Έρχεται το κοριτσάκι μας το καλοκαίρι. Το προσπαθούσαμε 10 χρόνια και τώρα ξέρω ότι η μαμά μου την έστειλε»

Διαβάστε Περισσότερα στο neolaia.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Μενούνος: «Όταν έμαθα πως έχω καρκίνο, σκεφτόμουν πως δεν θα γνωρίσω τo παιδί μου»

Συγκλονιστική εξομολόγηση από τη Μαρία Μενούνος.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Συγκλονίζει η Μαρία Μενούνος: «Όταν έμαθα πως έχω καρκίνο, σκεφτόμουν πως δεν θα γνωρίσω τo παιδί μου»

Η Μαρία Μενούνος βρίσκεται στην Ελλάδα και μίλησε στον Alpha για τις δύσκολες στιγμές που βίωσε όταν διαγνώστηκε για δεύτερη φορά με καρκίνο αλλά και την γέννηση του παιδιού της μέσω παρένθετης μητέρας. «Είμαι πολύ χαρούμενη που είμαστε ξανά την Ελλάδα και τώρα πια είμαι αυθεντική Ελληνίδα. Ήρθαμε και για τον Μαραθώνιο, θέλουμε να καλέσουμε […] Το άρθρο Συγκλονίζει η Μαρία Μενούνος: «Όταν έμαθα πως έχω καρκίνο, σκεφτόμουν πως δεν θα γνωρίσω τo παιδί μου» εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ neolaia.gr

My Style Rocks: Η Νατάσα ξέσπασε σε κλάματα – «Νιώθω την έντασή σου στο πετσί μου»

Καιρός: Βροχές και πτώση θερμοκρασίας αναμένονται αύριο, Τετάρτη (17/4)

Ευρωεκλογές 2024: Πόσους σταυρούς βάζουμε και πώς ψηφίζουμε με επιστολική ψήφο – Όσα χρειάζεται να γνωρίζουμε

Survivor 2024: Τέλος ο Τζέιμς Καφτεζής από το reality επιβίωσης;

Απεργία ΓΣΕΕ 17/4: Πώς θα κινηθούν τα ταξί

MasterChef 2024: Απόψε η πιο δύσκολη δοκιμασία του παιχνιδιού – Δείτε απόσπασμα