Ζοάο Φέλιξ: «Μου αρέσει που είμαι στην Τσέλσι»

22:14 - 23/05/2023

Ζοάο Φέλιξ: «Μου αρέσει που είμαι στην Τσέλσι» 23/05/2023 Δηλώσεις για την παρουσία του στην Τσέλσι παραχώρησε ο Ζοάο Φέλιξ. Μπορεί τα πράγματα να μην πηγαίνουν καθόλου καλά για τους «μπλε» τους τελευταίους μήνες, μιας και δεν θα αγωνιστούν ούτε στην Ευρώπη την επόμενη σεζόν, λόγω της κάκιστης πορείας που διανύουν από τον περασμένο Ιανουάριο, αλλά ο Πορτογάλος εξτρέμ θα ήθελε να παραμείνει στους Λονδρέζους. «Δεν ξέρω πώς θα είναι το μέλλον μου αλλά έχω λατρέψει αυτούς τους τέσσερις ή πέντε μήνες στην Τσέλσι. Θα ήθελα πολύ να παραμείνω εδώ και την επόμενη σεζόν», ήταν τα λόγια του. Ο Φέλιξ δεσμεύεται με συμβόλαιο έως το 2027 με την Ατλέτικο Μαδρίτης, ενώ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φέλιξ: «Θέλω να παραμείνω στην Τσέλσι»

Ο Ζοάο Φέλιξ εξέφρασε την επιθυμία του να αγωνιστεί στην Τσέλσι και τη νέα σεζόν.

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

ΕΔΕ για τη γυναικοκτονία στους Αγίους Αναργύρους: Τι κατέθεσαν οι αστυνομικοί και τι αναμένεται

Με Νέιρα απέναντι στον Βόλο ο ΟΦΗ

Κοντά στο «μπαμ» με Ζιντάν η Μπάγερν! (ΦΩΤΟ)

Μαλακατές: «Επιτέλους ξεκινάμε, το 2026 έτοιμες και οι εγκαταστάσεις του Ερασιτέχνη»

Formula 1: Θριαμβευτής ο Νόρις στις κατατακτήριες δοκιμές για τον αγώνα Σπριντ στην Κίνα

Το μήνυμα της UEFA στον Ολυμπιακό (ΦΩΤΟ)