Τάκης Ζαχαράτος: «Ο Βαρουφάκης μου θυμίζει ιδιοκτήτη γραφείου τελετών»

10:08 - 24/05/2023

Το χιουμοριστικό σχόλιο για τον Αλέξη Τσίπρα - «Έχει κάνει μπότοξ, άμα πέσει στραβά η βελονιά...» - Δείτε βίντεο

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάκης Ζαχαράτος: Ο Βαρουφάκης μου θυμίζει ιδιοκτήτη γραφείου τελετών – Θα τον εμπιστευτώ την ύστατη ώρα ότι θα με κάψει σωστά

Ο Τάκης Ζαχαράτος παραχώρησε την Τετάρτη (24/5) συνέντευξη στην Τίνα Μεσσαροπούλου και στο Happy Day καθώς γυμναζόταν (!) και ήταν επικός στα σχόλιά του για τους πολιτικούς αρχηγούς. «Δεν έχω μετρήσει πόσες φωνές κάνω στην παράσταση. Αν μου ζητούσε ο Κυριάκος Μητσοτάκης ιδέα για το τρέιλερ των δεύτερων εκλογών, θα το έκανα τύπου βραδιά Όσκαρ. Του Τσίπρα θα το έκανα Γιαννιώτικο μοιρολόι. Με το μπότοξ δεν μπορούσε ούτε να κλάψει. Αν πέσει παιδιά η λάθος βελονιά και αλλαξοδρομήσει το βλέμμα… Ο κύριος Κουτσούμπας είναι σαν τον καλό θείο που πας το Πάσχα, τον θέλω να μου ψήσει το αρνάκι. Ο Βαρουφάκης μου θυμίζει ιδιοκτήτη γραφείου τελετών που ειδικεύεται στις καύσεις. Θα τον εμπιστευτώ τ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Τάκης Ζαχαράτος για Γιάνη Βαρουφάκη: «Μου θυμίζει ιδιοκτήτη γραφείων τελετών»

Ο Τάκης Ζαχαράτος παραχώρησε συνέντευξη στην Τίνα Μεσσαροπούλου και στο Happy Day και μεταξύ άλλων για To άρθρο Τάκης Ζαχαράτος για Γιάνη Βαρουφάκη: «Μου θυμίζει ιδιοκτήτη γραφείων τελετών» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Ο Βαρουφάκης μου θυμίζει ιδιοκτήτη γραφείου τελετών»

Τάκης Ζαχαράτος: Τι είπε για τον Αλέξη Τσίπρα

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Ο Βαρουφάκης μοιάζει με ιδιοκτήτη γραφείων τελετών»

Τάκης Ζαχαράτος: «Έχει κάνει μπότοξ, ο Τσίπρας άμα πέσει στραβά η βελονιά...»

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Περίπατος Βιβλίου: Εκδηλώσεις σε όλη την Ελλάδα για τον εορτασμό της Ημέρας Βιβλίου

Αφελείς, ηλίθιοι ή απλώς αδίστακτοι;

Λόρδος Βύρωνας: Έκθεση - αφιέρωμα στον σπουδαίο φιλέλληνα ποιητή από το Μουσείο της Ακρόπολης

ΗΠΑ: Συγκρούσεις αστυνομικών με φοιτητές σε πανεπιστήμια στο Τέξας και τη Νότια Καλιφόρνια με δεκάδες συλλήψεις

Ταμείο Ανάκαμψης: ευκαιρία και πρόκληση για την Ελλάδα

Πάσχα 2024: Ξεκινά σήμερα το εορταστικό ωράριο των εμπορικών καταστημάτων