Κατερίνα Καινούργιου – Ανδρέας Μικρούτσικος: Ανεκδιήγητος καβγάς στον αέρα – «Με στοχοποιεί!»

11:28 - 24/05/2023

Ένα πρωτοφανές σκηνικό έντασης επικράτησε νωρίτερα στην εκπομπή Super Κατερίνα ανάμεσα στην Κατερίνα Καινούργιου και τον Ανδρέα Μικρούτσικο. Οι δύο […] The post Κατερίνα Καινούργιου – Ανδρέας Μικρούτσικος: Ανεκδιήγητος καβγάς στον αέρα – «Με στοχοποιεί!» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου – Ανδρέας Μικρούτσικος: «Γιατί δεν λες ότι είμαι Αριστερή;» – «Γιατί δεν είσαι»

Μια πολιτική κόντρα ξέσπασε σήμερα στο πλατό της εκπομπής «Super Κατερίνα» ανάμεσα στην παρουσιάστρια, Κατερίνα Καινούργιου και τον Ανδρέας Μικρούτσικο. Κατά τη διάρκεια της εκπομπής, παρουσιάστηκαν πλάνα από το Προεδρικό Μέγαρο, όπου σήμερα είχαν συνάντηση οι πολιτικοί αρχηγοί της χώρας. Τα πλάνα έδειχναν όλους τους πολιτικούς αρχηγούς που κατάφεραν να μπουν στη Βουλή μετά τις εκλογές της 21ης Μαΐου. «Σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία που παραδίδει το κανάλι στο ΕΣΡ, το κανάλι δίνει ισάξιο χρόνο σε όλους τους πολιτικούς αρχηγούς», ανέφερε η Κατερίνα Καινούργιου, σε μια στιγμή όπου συζητούνταν η πολιτική σκηνή της χώρας. «Δεν μίλησα για το κανάλι. Εγώ προφανώς μιλάω για εμάς, για τα πρόσωπα»

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χαμός ανάμεσα σε Κατερίνα Καινούργιου και Ανδρέα Μικρούτσικο: «Παραμορφώνεις την αλήθεια – Είσαι πολύ βαθιά γελασμένος»

Η Κατερίνα Καινούργιου ξέσπασε μετά τα σχόλια που έκανε ο Ανδρέας Μικρούτσικος σχετικά με τον τηλεοπτικό To άρθρο Χαμός ανάμεσα σε Κατερίνα Καινούργιου και Ανδρέα Μικρούτσικο: «Παραμορφώνεις την αλήθεια – Είσαι πολύ βαθιά γελασμένος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Κατερίνα Καινούργιου – Ανδρέας Μικρούτσικος: «Γιατί δεν λες ότι είμαι Αριστερή;» – «Γιατί δεν είσαι»

Ένταση με αφορμή τις πολιτικές εξελίξεις

Διαβάστε το στο news.gr

Καινούργιου – Μικρούτσικος: Απίστευτος καβγάς on air – «Με στοχοποιεί»

Καινούργιου: Έναν έντονο καυγά είχε η παρουσιάστρια με τον Ανδρέα Μικρούτσικο στον αέρα της εκπομπής σχετικά με την προεκλογική περίοδο Η Κατερίνα Καινούργιου ξέσπασε μετά τα σχόλια που έκανε ο Ανδρέας Μικρούτσικος σχετικά με τον τηλεοπτικό χρόνο και το πώς διαχειρίστηκαν οι εκπομπές τα πολιτικά πρόσωπα κατά την προεκλογική περίοδο. Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου […] The post Καινούργιου – Μικρούτσικος: Απίστευτος καβγάς on air – «Με στοχοποιεί» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Κατερίνα Καινούργιου - Ανδρέας Μικρούτσικος: Καβγάς στον αέρα - "Με στοχοποιεί!"

"Ξέρεις εσύ τι υποστηρίζουμε και τι έχουμε ψηφίσει; Παραμορφώνεις την αλήθεια αυτή τη στιγμή!"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος