Μύρωνας Στρατής: «Το σωστό είναι η γυναίκα να μην είναι μόνο μαμά αλλά και σύντροφος»

15:18 - 24/05/2023

Ο Μύρωνας Στρατής παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Ελένη» και την Δήμητρα Καλφούντζου και μίλησε για τον To άρθρο Μύρωνας Στρατής: «Το σωστό είναι η γυναίκα να μην είναι μόνο μαμά αλλά και σύντροφος» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μύρωνας Στρατής: «Το σωστό είναι η γυναίκα να μην είναι μόνο μαμά αλλά και σύντροφος»

«Τον γιο μου που τώρα γίνεται 3 ετών θα προσπαθήσω να τον κάνω ελεύθερο πνεύμα» δήλωσε ο τραγουδιστής

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μύρωνας Στρατής: «Το σωστό είναι η γυναίκα να μην είναι μόνο μαμά, αλλά και σύντροφος»

Ο Μύρωνας Στρατής παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Ελένη» και μίλησε για τον 3χρονο γιο του αλλά και τις αλλαγές που έφερε στη ζωή του η πατρότητα. «Πλέον τη ζωή μου ορίζουν τα θέλω του παιδιού και το απολαμβάνω. Η ζωή δεν είναι ρομαντική κομεντί, υπάρχουν στιγμές που κουράζεσαι. Προσπαθώ να δίνω ερεθίσματα στον μικρό και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μύρωνας Στρατής: “Το σωστό είναι η γυναίκα να μην είναι μόνο μαμά αλλά και σύντροφος”

Ο Μύρωνας Στρατής παραχώρησε συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής “Ελένη”. Ο γνωστός τραγουδιστής μίλησε για τον 3χρονο γιο του και τις αλλαγές που έφερε στη ζωή του η πατρότητα, αλλά και την ανάγκη του να εξελίσσεται με το πέρασμα των χρόνων. “Πλέον τη ζωή μου ορίζουν τα θέλω του παιδιού και το απολαμβάνω. Η ζωή […] The post Μύρωνας Στρατής: “Το σωστό είναι η γυναίκα να μην είναι μόνο μαμά αλλά και σύντροφος” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»