Κατερίνα Καινούργιου: Έβαλε τα κλάματα στον αέρα της εκπομπής – «Έχω πιεστεί επαγγελματικά, ήθελα να φύγω»

12:10 - 25/05/2023

Με κλάματα επέστρεψε η Κατερίνα Καινούργιου στον αέρα της εκπομπής της μετά τις διαφημίσεις. Η παρουσιάστρια To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου: Έβαλε τα κλάματα στον αέρα της εκπομπής – «Έχω πιεστεί επαγγελματικά, ήθελα να φύγω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου: Τα δάκρυά της στον αέρα του «Super Κατερίνα» - «Έχω πιεστεί λίγο αυτές τις ημέρες επαγγελματικά»

Η παρουσιάστρια ένιωσε μια έντονη αδιαθεσία κι αποχώρησε για λίγο από το πλατό - Δείτε βίντεο

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ξέσπασε σε κλάματα η Κατερίνα Καινούργιου: «Ήθελα να φύγω, έχω πιεστεί επαγγελματικά»

Κατέρρευσε η Κατερίνα Καινούργιου στον αέρα της «Super Κατερίνα». Η παρουσιάστρια δεν κατάφερε να συγκρατήσει τη συναισθηματική της φόρτιση. Όλα έγιναν ύστερα από ένα διαφημιστικό διάλειμμα, όταν η Κατερίνα Καινούργιου εμφανίστηκε με δάκρυα στα μάτια. Οι συνεργάτες της προσπάθησαν να τη βοηθήσουν να χαλαρώσει. «Απλά ζαλίστηκα. Δεν αισθάνθηκα καλά, ήθελα να φύγω, αλλά εντάξει. Μου ... Περισσότερα To άρθρο Ξέσπασε σε κλάματα η Κατερίνα Καινούργιου: «Ήθελα να φύγω, έχω πιεστεί επαγγελματικά» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Κατερίνα Καινούργιου: Ξέσπασε σε κλάματα στον αέρα – «Έχω πιεστεί και ήθελα να φύγω»

Τι συνέβη on air με την παρουσιάστρια;

Διαβάστε το στο in.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Τα δάκρυά της στον αέρα της εκπομπής - «Έχω πιεστεί λίγο αυτές τις ημέρες»

Η Κατερίνα Καινούργιου ένιωσε μια έντονη αδιαθεσία κι αποχώρησε για λίγο από το πλατό της εκπομπής της

Διαβάστε το στο NewsBomb

Λύγισε on air η Κατερίνα Καινούργιου: «Ήθελα να φύγω, έχω πιεστεί επαγγελματικά»

LyΤη συναισθηματική της φόρτιση δεν μπόρεσε να συγκρατήσει η Κατερίνα Καινούργιου στον αέρα της πρωινής της εκπομπής. Η παρουσιάστρια του Alpha επιστρέφοντας από τις διαφημίσεις εμφανίστηκε με δάκρυα στα μάτια, με τους συνεργάτες της να προσπαθούν να τη βοηθήσουν να χαλαρώσει. «Απλά ζαλίστηκα. Δεν αισθάνθηκα καλά, ήθελα να φύγω αλλά εντάξει. Μου ήρθε μια ανακατωσούρα. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Κατέρρευσε στον αέρα – «Ήθελα να φύγω, έχω πιεστεί επαγγελματικά»

Τη συναισθηματική της φόρτιση δεν μπόρεσε να συγκρατήσει η Κατερίνα Καινούργιου στον αέρα της πρωινής της εκπομπής.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Κατέρρευσε στον αέρα – «Ήθελα να φύγω, έχω πιεστεί επαγγελματικά» μετά και τον χθεσινό της καβγά με Μικρούτσικο

Τη συναισθηματική της φόρτιση δεν μπόρεσε να συγκρατήσει η Κατερίνα Καινούργιου στον αέρα της πρωινής της εκπομπής. Η παρουσιάστρια του Alpha επιστρέφοντας από τις διαφημίσεις εμφανίστηκε με δάκρυα στα μάτια, με τους συνεργάτες της να προσπαθούν να τη βοηθήσουν να χαλαρώσει. Τη συναισθηματική της φόρτιση δεν μπόρεσε να συγκρατήσει η Κατερίνα Καινούργιου στον αέρα της πρωινής της εκπομπής. Η παρουσιάστρια του Alpha επιστρέφοντας από τις διαφημίσεις εμφανίστηκε με δάκρυα στα μάτια, με τους συνεργάτες της να προσπαθούν να τη βοηθήσουν να χαλαρώσει. «Απλά ζαλίστηκα. Δεν αισθάνθηκα καλά, ήθελα να φύγω αλλά εντάξει. Μου ήρθε μια ανακατωσούρα. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Κατέρρευσε στον αέρα – «Ήθελα να φύγω, έχω πιεστεί επαγγελματικά»

Τη συναισθηματική της φόρτιση δεν μπόρεσε να συγκρατήσει η Κατερίνα Καινούργιου στον αέρα της πρωινής της εκπομπής. Η παρουσιάστρια του […] The post Κατερίνα Καινούργιου: Κατέρρευσε στον αέρα – «Ήθελα να φύγω, έχω πιεστεί επαγγελματικά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κατερίνα Καινούργιου: «Λύγισε» στον αέρα – «Ήθελα να φύγω, έχω πιεστεί επαγγελματικά»

«Απλά ζαλίστηκα. Δεν αισθάνθηκα καλά, ήθελα να φύγω αλλά εντάξει. Μου ήρθε μια ανακατωσούρα. Έχω πιεστεί λίγο αυτές τις μέρες επαγγελματικά»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Κατερίνα Καινούργιου: Έβαλε τα κλάματα στον αέρα της εκπομπής

Κατερίνα Καινούργιου: Με κλάματα επέστρεψε η παρουσιάστρια στον αέρα της εκπομπής της. «Super Κατερίνα» λίγο μετά τις διαφημίσεις Η παρουσιάστρια που προηγουμένως είχε νιώσει μια έντονη αδιαθεσία στον αέρα της εκπομπής και είχε ζητήσει να περάσουν σε διαφημίσεις καθώς αισθανόταν πως θα λιποθυμήσει. Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου ΕΔΩ The post Κατερίνα Καινούργιου: Έβαλε τα κλάματα στον αέρα της εκπομπής appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Η Κατερίνα Καινούργιου ξέσπασε σε κλάματα: «Έχω πιεστεί…»

Η Κατερίνα Καινούργιου δεν άντεξε άλλο την πίεση που δέχεται τις τελευταίες μέρες, και σήμερα ξέσπασε σε κλάματα στον αέρα της εκπομπής. The post Η Κατερίνα Καινούργιου ξέσπασε σε κλάματα: «Έχω πιεστεί…» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»