Γιώργος Λιάγκας: «Η Πόπη Τσαπανίδου υπέβαλλε την παραίτησή της το βράδυ των εκλογών»

12:26 - 25/05/2023

Μια σημαντική αποκάλυψη έκανε ο Γιώργος Λιάγκας για την Πόπη Τσαπανίδου στον αέρα του Πρωινού, την Πέμπτη. Ο παρουσιαστής είπε […] The post Γιώργος Λιάγκας: «Η Πόπη Τσαπανίδου υπέβαλλε την παραίτησή της το βράδυ των εκλογών» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πόπη Τσαπανίδου: Δεν υπέβαλα την παραίτησή μου μετά τις εκλογές

Η Πόπη Τσαπανίδου ήταν καλεσμένη στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 «Καλημέρα Ελλάδα».

Διαβάστε το στο NewsBomb

Γιώργος Λιάγκας: Παραιτήθηκε η Πόπη Τσαπανίδου – Δεν την έκανε δεκτή ο Αλέξης Τσίπρας

Ο Γιώργος Λιάγκας μέσα από την εκπομπή του «Πρωινό» στον ΑΝΤ1 αποκάλυψε πως η Πόπη Τσαπανίδου υπέβαλε την παραίτησή της μετά το εκλογικό αποτέλεσμα της 21ης Μαΐου από τη θέση του εκπροσώπου Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ. Σύμφωνα με όσα ανέφερε ο παρουσιαστής, η κυρία Τσαπανίδου έθεσε εαυτόν εκτός ΣΥΡΙΖΑ, ωστόσο ο Αλέξης Τσίπρας δεν την έκανε αποδεκτή. Αναλυτικά όσα ανέφερε ο Γιώργος Λιάγκας: «Θέλω να μεταδώσουμε μια πληροφορία. Ασχοληθήκαμε πάρα πολύ στην αρχή της εκπομπής για το γεγονός ότι η Πόπη Τσαπανίδου πέντε μέρες δεν εμφανίζεται στα κανάλια. Έχω μια πληροφορία την οποία θα την μεταδώσω εγώ τώρα από την εκπομπή μας, ότι υπήρξε ένα μεγάλο θέμα ανάμεσα στην Πόπη Τσαπανίδου και τον Αλέξη Τσίπρα κα

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Χάρης Ρώμας για Πόπη Τσαπανίδου: Αλαζονεία είναι η δήλωσή της πριν από τις εκλογές

Σε μία καταγγελία προχώρησε το πρωί της Κυριακής η Πόπη Τσαπανίδου, υποστηρίζοντας ότι στο διαδίκτυο κυκλοφορούν «οδηγίες» από «τον μηχανισμό προπαγάνδας της ΝΔ» προκειμένου να βγουν άκυρα τα ψηφοδέλτια του ΣΥΡΙΖΑ στον Βόρειο Τομέα Αθηνών. Ο Χάρης Ρώμας έδωσε τη δική του απάντηση στην εκπρόσωπο του ΣΥΡΙΖΑ. Ο ηθοποιός και αντιπεριφερειάρχης Πολιτισμού στην Αττική φιλοξενήθηκε στο πλατό της εκπομπής «Μέρα Μεσημέρι με τη Μάριον» του Open και έκανε λόγο για αλαζονεία της Πόπης Τσαπανίδου. «Από τη στιγμή που η Νέα Δημοκρατία έκανε αυτή την πολύ μεγάλη επιτυχία στις εκλογές και προσωπική επιτυχία του Κυριάκου Μητσοτάκη – δε μπορεί να το αρνηθεί κανείς, μπορεί να μην αρέσει σε πολλούς αλλά

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γιώργος Λιάγκας: «Η Πόπη Τσαπανίδου υπέβαλλε την παραίτησή της το βράδυ των εκλογών»

Γιώργος Λιάγκας: «Η παραίτησή της δεν έγινε αποδεκτή από τον Αλέξη Τσίπρα»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Γιώργος Λιάγκας: «Η Πόπη Τσαπανίδου υπέβαλλε την παραίτησή της το βράδυ των εκλογών» – Η απάντηση του ΣΥΡΙΖΑ

Μετά την ήττα του ΣΥΡΙΖΑ στις εκλογές της Κυριακής το κόμμα ξεκινά τη νέα προεκλογική μάχη για τις εκλογές της 25ης Ιουνίου. Την Πέμπτη ωστόσο ο Γιώργος Λιάγκας έκανε μια σημαντική αποκάλυψη για την Πόπη Τσαπανίδου. Ο παρουσιαστής της εκπομπής «Το πρωινό» θέλησε να δώσει μια είδηση στον «αέρα». Ο παρουσιαστής σχολίασε το γεγονός ότι η […] The post Γιώργος Λιάγκας: «Η Πόπη Τσαπανίδου υπέβαλλε την παραίτησή της το βράδυ των εκλογών» – Η απάντηση του ΣΥΡΙΖΑ appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»