Δένδιας: Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε στο ΥΠΕΞ τα τέσσερα χρόνια

15:36 - 25/05/2023

«Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε εδώ αυτά τα τέσσερα χρόνια», ανέφερε ο υπουργός Εξωτερικών Νίκος Δένδιας, σε δήλωσή του σε συνάντησή του με τους διπλωματικούς συντάκτες. «Εάν την ημέρα που ερχόμουν, μου έλεγε κάποιος ότι θα είχαμε καταφέρει τα μισά από όσα καταφέραμε, και πάλι θα ήμουν εξαιρετικά ευτυχισμένος», τόνισε χαρακτηριστικά. Όπως επεσήμανε, Το άρθρο Δένδιας: Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε στο ΥΠΕΞ τα τέσσερα χρόνια εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δένδιας: «Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε στο ΥΠΕΞ τα τέσσερα χρόνια»

Συνάντηση με τους διπλωματικούς συντάκτες είχε ο υπουργός Εξωτερικών Νίκος Δένδιας και τους ευχαρίστησε για τη συνεργασία τους.   «Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε εδώ αυτά τα τέσσερα χρόνια», ανέφερε ο υπουργός Εξωτερικών Νίκος Δένδιας για να συμπληρώσει… «Εάν την ημέρα που ερχόμουν, μου έλεγε κάποιος ότι θα είχαμε καταφέρει τα μισά από όσα ... Περισσότερα To άρθρο Δένδιας: «Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε στο ΥΠΕΞ τα τέσσερα χρόνια» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Νίκος Δένδιας: Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε στο ΥΠΕΞ τα τέσσερα χρόνια

Ο Νίκος Δένδιας συναντήθηκε με τους διπλωματικούς συντάκτες.

Διαβάστε το στο NewsBomb

Νίκος Δένδιας: Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε στο ΥΠΕΞ τα τέσσερα χρόνια

«Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε εδώ αυτά τα τέσσερα χρόνια», ανέφερε ο υπουργός Εξωτερικών Νίκος Δένδιας, σε δήλωσή του σε συνάντησή του με τους διπλωματικούς συντάκτες. «Εάν την ημέρα που ερχόμουν, μου έλεγε κάποιος ότι θα είχαμε καταφέρει τα μισά από όσα καταφέραμε, και πάλι θα ήμουν εξαιρετικά ευτυχισμένος», τόνισε χαρακτηριστικά. Όπως επεσήμανε, «όλα αυτά προϋπέθεταν την αποδοχή και τη συνεννόηση και της ελληνικής κοινωνίας και του πολιτικού κόσμου. Δεν λέω κατ’ ανάγκην της συμφωνίας σε όλα, αλλά τουλάχιστον της συνεννόησης». Ο κ. Δένδιας ευχαρίστησε τους δημοσιογράφους για τη συνεργασία καθώς, όπως σημείωσε, είναι «ο ενδιάμεσος ανάμεσα σε κάθε κυβέρνηση, σε κάθε υπο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Εκλογές 2023 – Δένδιας: Είμαι περήφανος για όσα έγιναν στο ΥΠΕΞ

«Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε εδώ αυτά τα τέσσερα χρόνια», ανέφερε ο υπουργός Εξωτερικών Νίκος Δένδιας, σε δήλωσή του σε συνάντησή του με τους διπλωματικούς συντάκτες. «Εάν την ημέρα που ερχόμουν, μου έλεγε κάποιος ότι θα είχαμε καταφέρει τα μισά από όσα καταφέραμε, και πάλι θα ήμουν εξαιρετικά ευτυχισμένος», τόνισε χαρακτηριστικά. Όπως επεσήμανε, «όλα […] Το άρθρο Εκλογές 2023 – Δένδιας: Είμαι περήφανος για όσα έγιναν στο ΥΠΕΞ εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Ευχαριστίες Δένδια στους διπλωματικούς συντάκτες: Είμαι περήφανος για το τι έγινε στο ΥΠΕΞ αυτά τα 4 χρόνια

«Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε εδώ αυτά τα τέσσερα χρόνια», τόνισε ο υπουργός Εξωτερικών Νίκος Δένδιας,  σε συνάντησή του με τους διπλωματικούς συντάκτες. «Εάν την ημέρα που ερχόμουν,… Ευχαριστίες Δένδια στους διπλωματικούς συντάκτες: Είμαι περήφανος για το τι έγινε στο ΥΠΕΞ αυτά τα 4 χρόνια - Η ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr

Ν. Δένδιας: Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε στο ΥΠΕΞ τα τέσσερα χρόνια

«Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε εδώ αυτά τα τέσσερα χρόνια», ανέφερε ο υπουργός Εξωτερικών Νίκος Δένδιας, σε δήλωσή του σε συνάντησή του με τους διπλωματικούς συντάκτες. «Εάν την ημέρα που ερχόμουν, μου έλεγε κάποιος ότι θα είχαμε καταφέρει [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr

Δένδιας: Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε στο ΥΠΕΞ τα τέσσερα χρόνια

«Είμαι εξαιρετικά περήφανος για το τι έγινε εδώ αυτά τα τέσσερα χρόνια», ανέφερε ο υπουργός Εξωτερικών, Νίκος Δένδιας, σε δήλωσή του σε συνάντηση με τους διπλωματικούς συντάκτες. «Εάν την ημέρα που ερχόμουν μού έλεγε κάποιος ότι θα είχαμε καταφέρει τα μισά από όσα καταφέραμε, και πάλι θα ήμουν εξαιρετικά ευτυχισμένος», τόνισε χαρακτηριστικά. Οπως επισήμανε, «όλα […]

Διαβάστε το στο myvolos.net
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Το 1555 «κερδίζει το στοίχημα» της εξυπηρέτησης του πολίτη – Οι απαντημένες κλήσεις έχουν ξεπεράσει τα 8 εκατομμύρια

Τα πρωτοσέλιδα των τοπικών εφημερίδων

Έχετε πρόβλημα με την ακοή σας; Ελέγξτε το σάκχαρό σας

Βλαντιμίρ Πούτιν: Η Μόσχα δεν θα επιτεθεί στο ΝΑΤΟ – Αν δοθούν F-16 στην Ουκρανία θα καταρρίπτονται

Σφοδρές κυβερνητικές αντιδράσεις στα περί συζητήσεων στους κόλπους της αντιπολίτευσης πριν την πρόταση δυσπιστίας

Ανασύρθηκαν τα πτώματα των δύο από τους έξι εργάτες στο λιμάνι της Βαλτιμόρης