Ο Ταραντίνο αναζητά πρωταγωνιστή με «αέρα» Αλ Πατσίνο για τη νέα του ταινία

ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κουέντιν Ταραντίνο: Αναζητεί πρωταγωνιστή για την τελευταία του ταινία

«Δεν έχω αποφασίσει ακόμα, αλλά θα είναι κάποιος περίπου 35 ετών» δήλωσε ο διάσημος σκηνοθέτης

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Ο Κουέντιν Ταραντίνο ψάχνει πρωταγωνιστή για τη νέα του ταινία

The Movie Critic θα λέγεται η νέα ταινία του Κουέντιν Ταραντίνο και ο διάσημος σκηνοθέτης αναζητά τον πρωταγωνιστή του. Ο οποίος πρέπει να είναι 35αρης και… Αμερικανός. Η προ-παραγωγή της νέας ταινίας του Κουέντιν Ταραντίνο θα ξεκινήσει τον Ιούνιο «Δεν έχω αποφασίσει ακόμα, αλλά θα είναι κάποιος περίπου 35 ετών. Σίγουρα θα είναι ένας νέος ... Περισσότερα To άρθρο Ο Κουέντιν Ταραντίνο ψάχνει πρωταγωνιστή για τη νέα του ταινία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Ο Κουέντιν Ταραντίνο αναζητεί πρωταγωνιστή για την τελευταία του ταινία

Αυτόν τον Ιούνιο θα ξεκινήσει η «προ-προπαραγωγή» της τελευταίας ταινίας του Κουέντιν Ταραντίνο (Quentin Tarantino) με τίτλο «The Movie Critic». Όπως είπε ο σκηνοθέτης στο Deadline αναζητά έναν ηθοποιό περίπου 35 ετών για να παίξει τον πρωταγωνιστικό ρόλο. «Δεν έχω [...]

Διαβάστε το στο matrix24.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Cnn.gr

Παπαδημητρίου και Βελισσάριος στην τελετή παράδοσης της ολυμπιακής φλόγας στο Καλλιμάρμαρο

e-ΕΦΚΑ, ΔΥΠΑ: Συντάξεις και επιδόματα μέχρι αύριο, Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πάσχα: Αντίστροφη μέτρηση για τα σχολεία - Αύριο το τελευταίο κουδούνι

Mε λαμπάδες και ηλεκτρονικά παιχνίδια το «Καλάθι των Νονών»

Συμφωνία για μεταναστευτικό: Οργή Ράμα κατά RAI μετά από αποκαλύψεις για διεφθαρμένο συνεργάτη του

Σε ισχύ το «καλάθι του Πάσχα» - Αρνί, κατσίκι και τσουρέκια στις νέες κατηγορίες τροφίμων