Κάνε ότι κοιμάσαι: Το συγκλονιστικό φινάλε της σειράς σε αποκλειστική προβολή

13:30 - 26/05/2023

Μία αναπάντεχη έκπληξη περίμενε τους τηλεοπτικούς συντάκτες το βράδυ της Πέμπτης 25 Μαΐου. Το θερινό σινεμά To άρθρο Κάνε ότι κοιμάσαι: Το συγκλονιστικό φινάλε της σειράς σε αποκλειστική προβολή δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κάνε ότι κοιμάσαι: Το συγκλονιστικό φινάλε της σειράς – Ο Μηνάς σκορπά τον θάνατο

Οι μαθητές του Νικόλα βρίσκονται στη γενική πρόβα της παράστασής τους. Η Νάσια και η Ζωή πηγαίνουν για να τους δουν και να τους ενθαρρύνουν...

Διαβάστε το στο Zougla

Κάνε ότι κοιμάσαι: Αιματοβαμμένο το φινάλε της σεζόν – Ποιοι ηθοποιοί θα είναι στον δεύτερο κύκλο

«Για πολλά χρόνια έβλεπα τον ίδιο εφιάλτη. Ότι δεν μπορούσα ξυπνήσω. Ξανά και ξανά. Μέχρι που κατάλαβα ότι ήμουν ξύπνιος και ο εφιάλτης ήταν ο κόσμος γύρω μου. Θα συνεχίσω να αγωνίζομαι λοιπόν για αυτούς που βλέπουν τον ίδιο εφιάλτη». Αυτά είναι τα τελευταία λόγια του Νικόλα προς τους τηλεθεατές λίγο πριν το φινάλε της σειράς «Κάνε ότι κοιμάσαι». Η σειρά της ΕΡΤ που απέδειξε πως η δημόσια τηλεόραση μπορεί να δημιουργήσει μικρά αριστουργήματα και να αποτελέσει σημαντικό αντίπαλο για τους ιδιωτικούς σταθμούς στη μυθοπλασία, την ερχόμενη Δευτέρα (29/05) στις 22:00 από την ΕΡΤ1 θα γράψει το φινάλε της και θα είναι αιματοβαμμένο, συγκλονιστικό και καθηλωτικό. Λίγες ημέρες πριν από τη μετάδοση

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»