Βρισηίδα Ανδριώτου: Η πρώτη αντίδραση μετά την αποχώρηση του Σπύρου Μαρτίκα από το Survivor All Star

16:00 - 26/05/2023

Εκτός Survivor All Star ο Σπύρος Μαρτίκας, ο οποίος στο επεισόδιο που προβλήθηκε το βράδυ της To άρθρο Βρισηίδα Ανδριώτου: Η πρώτη αντίδραση μετά την αποχώρηση του Σπύρου Μαρτίκα από το Survivor All Star δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star: Η πρώτη αντίδραση της Βρισηίδας Ανδριώτου μετά την αποχώρηση του Σπύρου Μαρτίκα

Αποχώρησε από το Survivor All Star ο Σπύρος Μαρτίκας - Η ανάρτηση της Βρισηίδας Ανδριώτου

Διαβάστε το στο NewsBomb

Survivor All Star: Το τρυφερό μήνυμα της Βρισηίδας Ανδριώτου μετά την αποχώρηση του Σπύρου Μαρτίκα

Survivor All Star: Εκτός Survivor All Star ο Σπύρος Μαρτίκας, ο οποίος στο επεισόδιο που προβλήθηκε το βράδυ της Πέμπτης (25/5) αποχώρησε από το ριάλιτι επιβίωσης. «Είναι τεράστια η χαρά μετά από 12 φορές πέρσι και 12 φορές φέτος να ακούσω το όνομα μου για αποχώρηση ακριβώς την ίδια στιγμή και στις δύο χρονιές. Μεγάλο […] Το άρθρο Survivor All Star: Το τρυφερό μήνυμα της Βρισηίδας Ανδριώτου μετά την αποχώρηση του Σπύρου Μαρτίκα εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»