Γιάννης Αγγελάκας: «Δεν χωράει στο μυαλό μου όλη αυτή η παράνοια και η βλακεία»

18:30 - 26/05/2023

Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε ο Γιάννης Αγγελάκας, ύστερα από 13 χρόνια, στην κάμερα της εκπομπής «Στούντιο 4» και […] The post Γιάννης Αγγελάκας: «Δεν χωράει στο μυαλό μου όλη αυτή η παράνοια και η βλακεία» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Αγγελάκας: Δεν χωράει στο μυαλό μου όλη αυτή η παράνοια και η βλακεία – Δεν πιστεύω σε αυτή την κοινωνία, είναι σε παραίσθηση

Σε συνέντευξή του στην εκπομπή «Στούντιο 4», στην ΕΡΤ, ο γνωστός ερμηνευτής Γιάννης Αγγελάκας αναφέρθηκε στην προσωπική και επαγγελματική του διαδρομή, τις μουσικές συχνότητες που επικοινωνεί στο κοινό και την εικόνα της σημερινής κοινωνίας.Σε συνέντευξή του στην εκπομπή «Στούντιο 4», στην ΕΡΤ, ο γνωστός ερμηνευτής Γιάννης Αγγελάκας αναφέρθηκε στην προσωπική και επαγγελματική του διαδρομή, τις μουσικές συχνότητες που επικοινωνεί στο κοινό και την εικόνα της σημερινής κοινωνίας.Ειδικότερα, ο Γιάννης Αγγελάκας σημείωσε χαρακτηριστικά πως «έχω καλή επαφή με τον εαυτό μου από την εφηβεία, από τα παιδικά μου χρόνια […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Αγγελάκας: «Δεν χωράει στο μυαλό μου όλη αυτή η παράνοια και η βλακεία που ζω»

«Είμαι αισιόδοξος ότι σε 2000 χρόνια θα είμαστε μια χαρά όλοι» δηλώνει ο δημοφιλής καλλιτέχνης

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»