Τραννός: «Δεν ξέρω ποιος είναι ο Γιώργος Γιαννιάς»

11:23 - 28/05/2023

Για τις δηλώσεις που έκανε ο Γιώργος Γιαννιάς, που χαρακτήρισε απαράδεκτο τον στίχο της τραπ μουσικής, απάντησε ο Τραννός, τονίζοντας […] The post Τραννός: «Δεν ξέρω ποιος είναι ο Γιώργος Γιαννιάς» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Trannos: «Δεν ξέρω ποιος είναι ο Γιώργος Γιαννιάς»

Ο Trannos απαντάει στις δηλώσεις του Γιώργου Γιαννιά για την τραπ μουσική και λέει ότι δεν τον γνωρίζει

Διαβάστε το στο NewsBomb

Trannos: «Δεν ξέρω ποιος είναι ο Γιώργος Γιαννιάς, να σου πω την αλήθεια»

Στην πρώτη συναυλία της Ελένης Φουρέιρα μετά από έναν χρόνο απουσίας λόγω της εγκυμοσύνης της έδωσαν το παρών ο Trannos και ο FY. Στις δηλώσεις που έκαναν στις τηλεοπτικές κάμερες οι δυο τράπερς, κλήθηκαν να σχολιάσουν και της πρόσφατες δηλώσεις του Γιώργου Γιαννιά για τους στίχους της τραπ μουσικής τους οποίους χαρακτήρισε απαράδεκτους. Ωστόσο, οι […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Trannos και Fy δεν έχουν ιδέα ποιος είναι ο Γιώργος Γιαννιάς

Στην πρώτη συναυλία της Ελένης Φουρέιρα μετά από έναν χρόνο απουσίας λόγω της εγκυμοσύνης της έδωσαν To άρθρο Trannos και Fy δεν έχουν ιδέα ποιος είναι ο Γιώργος Γιαννιάς δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»