Νίκος Ζιάγκος: «Έχω κάνει σεξ με 3.800 γυναίκες. Έρχονταν οι γυναίκες 20-20 και γίνονταν όργια»

20:58 - 02/06/2023

«Με έχει φάει για 200 ο Σπαλιάρας» αποκάλυψε ο ηθοποιός Νίκος Ζιάγκος Ο γνωστός ηθοποιός Νίκος Ζιάγκος παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό YES. Ο ζεν πρεμιέ μίλησε για την περίοδο που έκανε σεξ με είκοσι γυναίκες παράλληλα και δεν δίστασε να αποκαλύψει με πόσες έχει πάει συνολικά, ωστόσο δεν κατάφερε να πάρει το στέμμα από τον… […] The post Νίκος Ζιάγκος: «Έχω κάνει σεξ με 3.800 γυναίκες. Έρχονταν οι γυναίκες 20-20 και γίνονταν όργια» appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο empisteutiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Ζιάγκος: Έχω κοιμηθεί με 3.200 γυναίκες, ερχόντουσαν 20-20 στη μονοκατοικία μου και γίνονταν όργια

Ο Νίκος Ζιάγκος έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο περιοδικό «YES» και μίλησε χωρίς δισταγμούς για την ερωτική του ζωή. Όπως δήλωσε, έχει κοιμηθεί με 3.200 γυναίκες, ενώ αστειεύτηκε πως δεν κατάφερε να πάρει την «πρωτιά» από τον Σπαλιάρα. «Βάσει υπολογισμών, στα 37-39 μου χρόνια, είχα πάει με 3.200 γυναίκες. Μετά έγινα πιο επιλεκτικός, οπότε το πολύ να έχω πάει με 3.800. Με έχει φάει για 200 ο Σπαλιάρας. Αυτά δεν τα λέω εγώ, οι φίλοι μου έχουν κάνει τους υπολογισμούς», είπε χαρακτηριστικά. «Στη μονοκατοικία που νοίκιαζα με φίλους, έρχονταν οι γυναίκες 20-20 και γίνονταν… όργια. Μέχρι που βαρούσαμε τα τηλέφωνα, επειδή δεν μπορούσαμε να κάνουμε άλλο σεξ και το σκάγαμε από

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Νίκος Ζιάγκος: Έχω κάνει σεξ με 3.800 γυναίκες, έρχονταν στο σπίτι 20-20

Ο Νίκος Ζιάγκος έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη και μίλησε χωρίς δισταγμούς για την ερωτική του ζωή. Όπως δήλωσε στο περιοδικό «YES», έχει κοιμηθεί με 3.200 γυναίκες, ενώ αστειεύτηκε πως δεν κατάφερε να πάρει την «πρωτιά» από τον Σπαλιάρα. «Βάσει υπολογισμών, στα 37-39 μου χρόνια, είχα πάει με 3.200 γυναίκες. Μετά έγινα πιο επιλεκτικός, οπότε το πολύ να […] The post Νίκος Ζιάγκος: Έχω κάνει σεξ με 3.800 γυναίκες, έρχονταν στο σπίτι 20-20 appeared first on Lamianow.gr | Ειδήσεις από τη Λαμία.

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Νίκος Ζιάγκος: Έχω κάνει σεξ με 3.800 γυναίκες, έρχονταν στο σπίτι 20-20

Ο Νίκος Ζιάγκος έδωσε μια αποκαλυπτική συνέντευξη και μίλησε χωρίς δισταγμούς για την ερωτική του ζωή. Όπως δήλωσε στο περιοδικό «YES», έχει κοιμηθεί με 3.200 γυναίκες, ενώ αστειεύτηκε πως δεν κατάφερε να πάρει την «πρωτιά» από τον Σπαλιάρα. «Βάσει υπολογισμών, στα 37-39 μου χρόνια, είχα πάει με 3.200 γυναίκες. Μετά έγινα πιο επιλεκτικός, οπότε το πολύ να έχω πάει με 3.800. Με έχει φάει για 200 ο Σπαλιάρας. Αυτά δεν τα λέω εγώ, οι φίλοι μου έχουν κάνει τους υπολογισμούς», είπε χαρακτηριστικά. «Στη μονοκατοικία που νοίκιαζα με φίλους, έρχονταν οι γυναίκες 20-20 και γίνονταν... όργια. Μέχρι που βαρούσαμε τα τηλέφωνα, επειδή δεν μπορούσαμε να κάνουμε άλλο σεξ και το σκάγαμε από την πίσω πό

Διαβάστε το στο agrinionews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ empisteutiko.gr

Θεσσαλονίκη: Οδηγοί πιάστηκαν στα χέρια κι έκλεισαν τον δρόμο – Δείτε βίντεο

Αφρικανική σκόνη: Αυξημένη προσέλευση ασθενών στα επείγοντα με βήχα και δύσπνοια – Οι οδηγίες των πνευμονολόγων

Δίωξη για κακούργημα στον Φλώρο – Πήρε προθεσμία για ν’ απολογηθεί την Πέμπτη

Άρειος Πάγος: Εκτός Ευρωεκλογών οι Σπαρτιάτες – Τα 31 κόμματα που πήραν “πράσινο φως”

Ατύχημα στα γυρίσματα της νέας ταινίας του Έντι Μέρφι – Στο νοσοκομείο μέλη του συνεργείου

Κρατείται με εντολή Τασούλα ο βουλευτής Κωνσταντίνος Φλώρος ο οποίος γρονθοκόπησε άλλο βουλευτή