Βόλος: Νέο περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας – Χτυπούσε τη σύζυγό του μπροστά στα μάτια του παιδιού τους

10:37 - 03/06/2023

Ένα νέο περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας καταγράφηκε στον Βόλο, όταν ένας 40χρονος άρχισε να χτυπάει τη σύζυγό του μπροστά στα μάτια της 5χρονης κόρης τους. Ο πατέρας αντιμετωπίζει προβλήματα αλκοολισμού… Σύμφωνα με το gegonota.news, το περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας σημειώθηκε χθες Παρασκευή (2.6.2023) το απόγευμα στον Βόλο και η οικογένεια οδηγήθηκε στα δικαστήρια. «Έχω μεγάλο πρόβλημα, ήμουν πολύ μεθυσμένος και […] The post Βόλος: Νέο περιστατικό ενδοοικογενειακής βίας – Χτυπούσε τη σύζυγό του μπροστά στα μάτια του παιδιού τους appeared first on Lamianow.gr | Ειδήσεις από τη Λαμία.

Διαβάστε Περισσότερα στο lamianow.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Υπόθεση ενδοικογενειακής βίας στον Βόλο: Ξυλοκόπησε τη σύζυγό του μπροστά στην 5χρονη κόρης τους

Στα δικαστήρια έφτασε μία οικογένεια που αποφάσισε να φύγει από την Αθήνα για ένα νέο ξεκινήμα στον Βόλο, καθώς ο 40χρονος πατέρας δεν μπόρεσε να απαλλαγεί από τον αλκοολισμό, με αποτέλεσμα να ξυλοκοπήσει τη σύζυγό του μπροστά στα μάτια της 5χρονης κόρης τους. «Εχω μεγάλο πρόβλημα, ημουν πολύ μεθυσμένος και δεν θυμάμαι τίποτα. Δεν αμφισβητώ ότι συνέβη αλλά δεν το θυμάμαι», είπε κλαίγοντας στον εισαγγελέα, σύμφωνα με όσα αναφέρει η ιστοσελίδα gegonota.news. Το παιδί έβλεπε την 36χρονη μητέρα του να υποφέρει από τα απανωτά χαστούκια , με τον πατέρα να μην μπορεί να συγκρατηθεί και χθες η μικρή ηταν παρούσα και στο Αυτόφωρο καθώς το ζευγάρι ζει στον Βόλο, χωρίς συγγενείς. Τελικά, αποφασίστηκ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lamianow.gr

ΕΦΚΑ: Από Δευτέρα ξεκινούν αιτήσεις για χρέη έως 30.000 ευρώ – Οι όροι της ρύθμισης

Οταν η ΕΛ.ΑΣ. συλλαμβάνει την ΕΛ.ΑΣ.

Ντουμπάι: Κλιματική αλλαγή ή σπορά νεφών; / Καθηγητής εξηγεί το φαινόμενο στο Lamia Now – ΒΙΝΤΕΟ

Παρέμβαση Σαρακιώτη σε Υπουργεία Υποδομών & Μεταφορών και Ενέργειας & Περιβάλλοντος για τη θωράκιση του Κόμματος Φθιώτιδας

Λαμία: Εντυπωσίασε η Εκθεση εικαστικών αναπαραστάσεων “Τα 100 πρόσωπα ενός ήρωα”

Δούκας για γήπεδο Παναθηναϊκού: Ξεκίνησαν οι εργασίες καθαρισμού – Σύντομα μπαίνουν οι μπουλντόζες